Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tribulust, vagy DAA-t szedjek...

Tribulust, vagy DAA-t szedjek tesztó növeléshez? Melyik a hatásosabb?

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 23:44
 1/7 Takumi ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. nov. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30 éves kor alatt nincs értelme, mivel ezek csak a saját tesztoszterontermelést optimalizálják, az meg fiatal korban amúgy is maxon van. Nekem a D-test vált be egyébként.
2012. nov. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

30 éves korban a teszto termelődés megfelelő. A tápkiegben vásárolt tesztók optimalizálnak, nem növelnek.


Elvileg még 40 éves korban is 80%-os a szabad teszto szintje az embernek. Vannak alap tényezők amik csökkentik a tesztoszintet (stressz, transzzsírok, alkohol, cigi, a túledzés, stb.stb.). A tribulus és tribulus termékek között is vannak különbségek. Van amelyik csak tribulust tartalmaz. S van ahol kombinálják fenugreek, cink, saw palmetto, stb.-vel. Ugyan is ha a bélflóra nem egészséges működésű, akkor sok esetben hatástalan a teszto optimalizáló tápkieg.



A DAA fokozza mind a GnRH, az LH és a GHRH termelést is.



Tehát nem lehet igen-nemmel, csak úgy egyszerúen válaszolni a kérdésedre?!?!

2012. nov. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
28 vagyok, úgy érzem megálltam a fejlődésben, nem tudok 85 kiló felé menni izomban. 175 centi vagyok, ha tömegelek, akkor fel tudok menni 95-re, de diétánál visszaesek 85-re. kreatin már nem hoz tiszta izmot. ezért gondoltam a tesztoszteron növelésre..
2012. nov. 14. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokat ne várj ezektől, nagyon kicsit segíthet, de soha nem leszel naturálban csontszálkásan nagyobb, mint testmagasságcm-100 + pár kg.
2012. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán a szilárd étkezésed rendben? Milyen tápkiegeket eszel?
2012. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerinted ez lenne az első kiegem?? be van lőve az étrend, ahogy a nagykönyvben meg van írva. mega daily onet szedek vitaminnak+ca,mg+c1000, izolátum megy vitargoval edzés után és este 20g kazein. edzés alatt 5g bcaa megy, edzés előtt xpand. kreatinkúrát félévente 1x csinálok de ahogy már említettem, nem hoz semmit. ezért gondoltam, hogy egy tesztót ki kellene próbálni.
2012. nov. 14. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!