Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Esti túró + porcukor?

Esti túró + porcukor?

Figyelt kérdés

Szálkásítás közben vagyok és minden este 150 g túrót eszek. Ehez szoktam rakni 5g porcukrot. Az lenne a kérdésem hogy ez nagy baj e?

Proteinnel akartam csak pont banános van és azzal nem jó! Szóval sokat jelent e az a napi 5g porcukor???



2012. nov. 11. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem fér bele a cukor a szálkásító diétába.
2012. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5gramrol van szo semmi mennyiseg komolyan mi az miben hatraltathatna ?
2012. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Hát én nem versenyre készülök vagy ilyesmi úgyhogy sztem az nem egetrengető mennyiség hogy ennyit egyek.amúgy még vagy 1,5 hét és veszek csokis proteint. Amúgy a proteinbe is van valamennyi cukor :)
2012. nov. 11. 22:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezed, ha csak ezt a választ fogadod el?:)
2012. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem csak azt fogadom el,de teljes cukormegvonás meg nekem sok.

Igaz lehet neked van igazad 23 év edzés után(ha jól tudom) ;)

Sőt biztos :D

2012. nov. 11. 22:22
 6/9 anonim ***** válasza:
27 éve edzem.:) és én még nem olvastam olyat, hogy cukor jól jönne főleg este egy diétában. Nálam ez elvi kérdés is, de lehet, hogy én veszem túl komolyan. Na mindegy, végül is mindenkinél más válik be.
2012. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ennyi.
2012. nov. 11. 22:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ektomorf vagy, akkor nem hinném hogy bármit is befolyásolna 5g ch, de még mezo ként se. Egyébként alapból nem ajánlatos edzésen kívül máskor bevinni cukrot, de 5g talán belefér, és legközelebb valami más proteint vegyél amivel nyomhatod a kazeint.
2012. nov. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha nem veszed véresen komolyan, akkor belefér, de jobb lenne ha mégse, az már havi szintem 150 gr felesleges szénhidrát, valamelyest biztos hátráltat.

de akkor a helyedben már inkább egy kevés lekvárt tennék bele, akkor legalább íze is lesz:D

régen így csináltam, jó kis házi áfonyalekvárral:P isteni volt, igaz én nem szálkásításkor...

2012. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!