Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túró éjszakára?

Túró éjszakára?

Figyelt kérdés
Szálkásítani akarok és vacsorára 250g zsírszegény túrót akarnék enni!Ezzel nincs is semmi baj csak hogy nem toom magába megenni, sokan mondták hogy mazsolával egyem azt meg nem szeretem! Na az lenne a kérdés hogy hogyan lehetne úgy elkészíteni hogy lehetőleg finom is legyen és ne legyen valami kalóriabomba????

2012. okt. 26. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szálkásításnál ne tegyél mazsolát bele, se semmiféle cukros sz@rt. Egy kis proteinnel ízesítsd. De akkor nem kell ennyi túró.
2012. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy akartam hogy edzés után tejsavó fehérje és rá vagy fél-1 órára a túró mert este járok edzeni, akkor így hogy csináljam?!!!???am édesítőszerrel mi a helyzet???
2012. okt. 26. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Édesítő mehet, persze, ha nem verseny előtti napokban vagy, mert sok nátriumot tartalmaznak. Edzés után tejsavóprotein+ glutamin és/vagy BCAA, majd mehet a túróhoz is egy kis protein. Ilyenkor nem spórolunk.:)
2012. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem köszöntem!!! :)
2012. okt. 26. 19:17
 5/8 A kérdező kommentje:
És még egy értelmes kérdés: a túróhoz hogy a pics@ba keverjem hozzá a proteint??? vízbe oldva+ utána összekeverem :D???
2012. okt. 26. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgyis jó. Én rászórok egy kanál proteint, majd rá egy pici víz, hogy ilyen massza legyen, összekeverem és mehet az arcba.:)
2012. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Éndzsöl ***** válasza:
Én fahéjjal és vaníliás proteinporral küldöm le. :) Lehet vitatkozni ízléstelenségemen, de szerintem baromi jó. (:
2012. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól hangzik.:)
2012. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!