Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondisok! Félzsíros túró...

Kondisok! Félzsíros túró mennyire gáz tömegeléskor?

Figyelt kérdés
estére iszom, olvastam már sokmindent, hogy estére nem kéne már zsír mert csökkenti a növekedéshormon termelést. meg mitől nemjó az hogy félzsíros? rámjön egy kis zsír? ja meg az hogy ha tejjel összeturmixolom ugyanúgy hasznosul mintha kanállal enném meg? csak mer szinte teljesen eggyé válik a tejjel, olyan mintha nem is lenne benne.

2012. okt. 24. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem belefér.

Én már lassan fél éve azt tolom(esténként 125g) és még mindíg nem jöt rám semmi zsír.

Tej helyett inkább valami diétás joghúrttal keverd össze szerintem.

2012. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tömegeléskor mehet szerintem is. A tejet azért kihagynám.:)
2012. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem, köszi, akkor a tejet kihagyom. amúgy nagyon vézna voltam, egy éve kondizok azóta sikerült feljönnöm 55 ről 71 kilóra, viszont ugymond állandóan "tömegelek" mivel még nincs hova szálkásitani. az nem baj így?
2012. okt. 24. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Így is kell. Amíg nincs elég izom és nincs sok zsír addig mehet a tömegelés.
2012. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amíg nincs zír, tömegelj csak:)


Én extrémnehezen hízok, de azért jövő nyáron egy 4 hetes szálkásításba belefogok!:) Kis izelítőnek, gyakorlásnak:)

2012. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!