Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Esti túrót mivel ízesítsem?

Esti túrót mivel ízesítsem?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a diétát és az lenne a probléma hogy mivel ízesítsem a túrót mert magába nem tudom megenni.Proteinnel kipróbáltam de most pont banánosat vettem/a változatosság kedvéért/ és egyszerűen ehetetlen vele,nagyon rossz!Szóval mit ajánlanátok?

2012. nov. 1. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A proteinnél hasznosabb ízesítőt nem tudok mondani neked én sem. Én csokissal ettem eddig, ami mondjuk jól esett 2 hétig de már rohadtul untam, úgyhogy most van erre külön vaníliás, így viszont mennyei. De én újabban úgy csinálom, hogy egy pohárba kirakom és vízzel felöntöm, elkeverem egyenletesre és megiszom. Gyorsabban lemegy. Nekem az állagával van bajom. :)
2012. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Probald meg ugy, hogy egy kanal turo egy korty viz:) nekem gyorsan lemegy igy. De ha tenyleg nembirod akkor egy nagyon keves vaniliaval vagy vanilias cukorral;) (de ha vanilias cukor akkor en max 3g-t szoktam 100g turohoz)
2012. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Éndzsöl ***** válasza:
Fahéjat kipróbálhatod :)
2012. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
édesítőpor, fahéj, egy kis víz, simára keverem, és tolom. :)
2012. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja, de most fogom kipróbálni citromhéjjal, szerintem jó lesz. előző voltam.
2012. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik csak én vagyok aki szereti a túrót magában:D
2012. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 JayC ***** válasza:

a lefekvés előtti túró a nap egyik legfinomabb étkezése...


boleroval lehet ízesíteni+kis víz, nagyon jó.


vagy fűszerezd meg, csinálj belőle körözöttet persze tejföl nélkül.

2012. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!