Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után lesz látszatja...

Mennyi idő után lesz látszatja a kondizásnak?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok,és rájöttem,hogy csak úgy tudok barátnőre szert tenni,ha elkezdek gyúrni (egyébként nem foglalkoztat a testépítés). Hányszor kell hetente edzeni,meg miket kell enni (szedni) mellette. Segítsetek!
2012. nov. 7. 14:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
gyúrni? Nem tudtam hogy manapság divat péknek lenni a csajok meghódítása érdekében, de ha csak ezen múlik akkor nosza kipróbálom én is :D
2012. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
A gyúrás alatt jelen környezetben a testépítést értem. (Bár szerintem viccelni próbáltál,mert csak elolvastad a kérdést.)
2012. nov. 7. 15:53
 13/24 A kérdező kommentje:
A személyiségem nem olyan,hogy bárkit is fel tudnék csípni. Ezen okból kifolyólag akarnék edzeni.
2012. nov. 7. 15:54
 14/24 anonim ***** válasza:
igen, csak poénkodni próbáltam egy kicsit :D
2012. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
rosszul gondolod:) változtass akkor. amúgy ha elkezdesz testépíteni az önbizalmad is növekedni fog. de mégegyszer elmondom, nem a testen múlik a barátnőszerzés, max a felszínes csajoknál, de azok meg mire jók? egy éjszakára.
2012. nov. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Sok minden függvénye:

- genetika,

- étrend,

- tápkiegek,

- pihenés,

- napi fizikai megterhelés, stressz, stb.

2012. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Montez:

"Azért megnézném, hogy te pár hét alatt mennyire lettél izmos, mert én még 27 év kőkemény súlyzós edzés+ belőtt étrend után se mmerem magamra kijelenteni, hogy izmos vagyok. Szóval kicsit szerényebben azzal a pár héttel! :)"



Bocs, nem szerénytelenségnek szántam, amit írtam, és azt sem mondtam, hogy olyan kigyúrt lettem, hogy profi versenyen indulhattam volna. Csak annyi történt, hogy látványosan megizmosodtam ahhoz képest, amilyen előtte voltam, nem mintha foglalkoztatott volna az egész, mert mondom, ez munkától volt, nem konditermi edzéstől. Ennyi.

2012. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A szexrovatból jöttél, mi? :D


De ilyen hozzáállással inkább ne mocskold be a sportot. Már kimondtad a lényeget: nem olyan a személyiséged, hogy barátnőd legyen. A gyúrással sem lesz. maximum elmondhatod magadról, hogy meghúztál párszor valami üresfejű libát, akinek csak a tested kellett, az egész közben a lelked meg valahol egy sötét sarokban gubbaszt, hiszen semmit sem csinál.

2012. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
De izmosan legalább a diszkóban tudnék ismekredni. Íg meg sehogy. Ahol lakom,semmi kulturális program,vagy ilyesmi.
2012. nov. 7. 16:17
 20/24 anonim ***** válasza:
ma 16.13, oks, csak tényleg óvatosan a szavakkal, mert sok gyerek majd várja, hogy pár hét alatt izmos lesz, aztán meg jön a döbbenet, hogy mégsem sikerült.:)Nem olyan egyszerű az, hogy rád ugrik éjszaka pár kiló izom:)
2012. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!