Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után lesz látszatja...

Mennyi idő után lesz látszatja a kondizásnak?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok,és rájöttem,hogy csak úgy tudok barátnőre szert tenni,ha elkezdek gyúrni (egyébként nem foglalkoztat a testépítés). Hányszor kell hetente edzeni,meg miket kell enni (szedni) mellette. Segítsetek!
2012. nov. 7. 14:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
évek kérdése. de ilyen hozzáállással szerintem ne is kezdj bele.
2012. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:

uh hát ez elég összetett dolog! :D

body.builder.hu

itt leírja részletesen.de röviden kb annyi,hogy fehérjét egyél meg szénhidrátot(abból a jófélét,ne a csokit),szedni szerintem ne szedj semmit,max fehérjeturmixot,mert én pl nem szeretem a nagyon kigyúrt srácokat.edzzél egyre nagyobb súlyokkal, és tarts 2 edzés közt 1-2 pihenőnapot(de akkor edzésen tedd oda magad,hogy bedurranjanak az izmaid).

2012. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Pár hónapa alatt kell, hogy látszódjon. A nők nem ezért fognak veled szóba állni, hanem fontosak az egyéb belső értékek is.

Na de ezt figyu:

Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje és 5-6g x testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]


Kezdőknek heti 3 napos teljes testes edzés kell 2 hónapig:

[link]

Majd végezhetsz utána 1-2 hónap un. A-B-A, B-A-B edzést:

[link]

Utána válthatsz heti 3-4 napos osztott edzésre, ahol már heti egyszer dolgoztatunk meg egy izomcsoportot, de akkor keményen és több gyakorlattal.

[link]

[link]

2012. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Üdv Montez!

1.: Köszönöm a tippeket (meg az előtted szólónak is).


2.: Igaz,hogy nem ezért állnak szóba,de a belső értékeim (már ha vannak) közel sem elegendőek. Ha külsőre nem jövök be,akkor cseszhetem az egészet.

2012. nov. 7. 14:56
 5/24 anonim válasza:
Attól is függ, hogy most mennyire vagy vékony. Mindenki hónapokat meg éveket emleget, de én amikor fizikai munkát végeztem, akkor pár hét után is sokkal izmosabb lettem látványra, szóval szerintem hamarabb is lehet eredmény, kérdés, hogy milyen mértékben akarsz kigyúrt lenni.
2012. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
első vagyok. nem megbántani akartalak. de ne hidd hogy a külső (izomzat) ennyire fontos egy nő számára. én ha szeretek valakit, tetszik, pont letojom h kockás e a hasa vagy van rajta egy pici háj. ne akard hogy a külsőd miatt szeressenek. Oké persze, kezdj el kondizni, de ne a nők miatt, hanem magad miatt. meg fogod szeretni ezt a sportot amint elkezded látni a változást, ami ki fog hatni a kisugárzásodra is, és ugye az a legfontosabb egy emberben. a kisugárzás, a pozitív kisugárzás. egy nem túl szép embert is széppé tud varázsolni, ha olyan a kisugárzása:)
2012. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
44%
Azért megnézném, hogy te pár hét alatt mennyire lettél izmos, mert én még 27 év kőkemény súlyzós edzés+ belőtt étrend után se mmerem magamra kijelenteni, hogy izmos vagyok. Szóval kicsit szerényebben azzal a pár héttel! :)
2012. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Csak annyira akarok izmos lenni,hogy tetszek a lányoknak.
2012. nov. 7. 15:37
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik. Elég régóta edzem és nem lettem tőle vonzóbb.:)
2012. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 NagyonGonosz ***** válasza:

Szerintem egy év alatt egy gyenge strandfazont azért lehet hozni. Egy jó fizikumhoz évek kellenek. A nők szerencsére jóval igénytelenebbek a testépítőknél ilyen tekintetben :)

Remélem megszereted ezt a sportot menet közben mert elég szar, ha ez a motivációd.

Ennek két oka van:

-Ha eredményes akarsz lenni akkor életmódváltásra van szükség. Számos dologról le kell mondani amiről csak egy nőért nem biztos, hogy megéri mikor átlagos és átlagon aluli külsővel és fizikummal rendelkező embereknek olyan nőjük van, hogy csak nézel. //ebből is látszik, hogy inkább a szociális készségeiden múlik a dolog mint a külsőn//

Ha nem vagy extrém mód motivált akkor nem könnyű tartani a rutint.

-Mi lesz ha lesz barátnőd? Továbbra is motivált leszel, vagy szép lassan felhagysz az edzéssel? Ilyen helyzetben nem nehéz elkényelmesedni.

2012. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!