Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fáj az alkarom bicepszezés...

Fáj az alkarom bicepszezés közben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon bedurran, éget és utána már fáj is. Ha kesztyűt veszek úgy jobb lesz? Talán úgy nem csúszik a kezem.
2012. nov. 6. 17:56
 1/6 Takumi ***** válasza:
Semmi összefüggés nincs a kesztyű és az alkar között. Lehet gyengébb az alkarod és ezért érzed, hogy hamarabb bedurranik? Feltételezem a szabályos gyakorlatvégrehajtást.
2012. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szabályos a gyakorlatvégzés, igen. Megfelelő súly. Azért hoztam fel a kesztyűt, mert akkor nem csúszik úgy a kezem, ergo nem kell olyan erősen szorítanom. Főleg kalapács bicepsznél szokott előfordulni.
2012. nov. 6. 18:02
 3/6 Takumi ***** válasza:
Én kesztyű nálkül edzek és nem tapasztalom hogy csúszna a kezem. Próbáld ki szivaccsal.
2012. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így van, de csak a Scott-pados francia rudas bicepszezésnél, hogy a kisujjam felől lévő csont (singcsont ha nem csal a biológiai ismeretem) melletti izom fáj. Nem olyan bedurranósan, inkább mintha bevertem volna. Másnap még érzem kicsit aztán utána oké. Szerintem csak gyenge nekem és neked is még az alkarunk, úgyhogy én nem aggódnék ezen.
2012. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is fáj, de nem baj én örülök neki, legalább nő közben az alkarom is :D
2012. nov. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sznofru ***** válasza:
Nagy a súly. Vegyél vissza.
2012. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!