Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elsősorban olyanokat kérdeznék...

Elsősorban olyanokat kérdeznék akik értenek a testípítéshez. Fáj a könyököm bicepszezés/ tricepszezéstöl. Ezellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

16 éves vok és bicepszre 10-13 kilóval csinálok 4x10-et de ezt 1 kezes súlyzóval

két kezessel kb 25 kg-el de vmikor elkezd ropogni a könyökem meg ienek és eléggé tud fájni néha és zavaró is..

Mit lehet ezellen tenni? esetleg vmi kenőcs v. vmi?


2009. szept. 27. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem akkor ne csináld,20 éves korodra nem marad könyököd,pedig 80 éves korodig kéne,hogy tartson
2009. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem sincs meg a kellő felkészülésed ekkora súlyokhoz, én pl 4 éve edzek és vígan 8-10 kilóval bicepszezem (/kar), mégis fejlődik.. És én még ezt is úgy építettem fel, tehát kb 3-4 kilósokról indultam, így szépen fokozatosan erősödött bele nem csak a bicepsz, hanem az azt mozgató és körülvevő ínszalagok meg porcok is..

tanács talán hogy vegyél vissza a súlyból, ami fáj azt nem szabad csinálni. (ha csak ropog de nem fáj az nem gáz, de ha fáj az gáz)

2009. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem is fokozatosan egyre nagyobb súlyokkal bicepszezz mert pár év múlva szarrá mennek az izületeid is sztem és rohadtul fogsz remegni és fájni fog;)
2009. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!