Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem fejlődik a tricepszem?

Miért nem fejlődik a tricepszem?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a tricepszem láthatóan lassabb ütemben fejlődik, mint a testem többi része, azért nem olyan tragikusan, de észre lehet venni. Utóbbi két hónapban jobban rákoncentráltam a bicepsz-tricepsz edzésre, eddig együtt eddzettem őket, de gondoltam a változás kell, és szét szedtem őket, még hozzá így: Mell-Tricepsz, Hát-Bicepsz, (Láb-has, váll-has). Tricepszre kb 12 sorozatot végzek, 8-10 ismétléssel, figyelek, hogy szabályosan csináljam, étrendem rendben van, edzés után megy a 100% whey protein prof, még is mi a hiba? Vagy csak szimplán ilyen a genetikám? Ötletek? :)

2012. nov. 6. 17:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, azt kifelejtettem, hogy egy éve eddzek, de ezt az utóbbi időben vettem észre.
2012. nov. 6. 17:43
 2/4 Takumi ***** válasza:
12 sorozat az hány különböző gyakorlat? Illetve lehet hogy lassabban fejlödik, genetika stb.
2012. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Póbáld ki, hogy 3 gyakorlat 3 sorozat 8-10ismétlés.

Nekem egy tricepszedzésem így épül fel(kedvenc edzésem:) )

3x10 letolás(Mindíg másfajta)

3x10 tricepsznyújtás( itt is az ezer variációból 1-et választok)

Ill harmadiknak 3x8-al lórúgás,szűknyomás, tolódszkodás(/feltett lábbal)

2012. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4 gyakorlat, mindegyikből 3 sorozat.
2012. nov. 6. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!