Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tejsavófehérje port sportboltb...

Tejsavófehérje port sportboltba keressem?

Figyelt kérdés

Csak edzés után használnám dextrózzal(szőlőcukor formájába) keverve turmixba.tehát nem alkalmaznék protein kúrát,napközbe a hagyományos étrendemet folytatnám, vagy a tejsavót inkább izolátummal esetleg kazeinnel helyetessítsem?

(a szóját(tudásomszerint)kizárnám mert alacsony a fehérje tartalma és én izomtömeget szeretnék növelni


2009. aug. 12. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél kész tömegnövelőt!Mondjuk Bio tech-eset!

Fehérjét biobltban is kapsz!

2009. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a szójának magas a fehérje tartalma, csak a biológiai értéke alacsony, valamint nagyobb mennyiségben ösztrogén szint fokozó és főleg diéta mellé használják


a casein nagyon drága, valamint csak estére alkalmazzák, mivel lassú felszívódású fehérje


ha csak edzés után akarod fogyasztani, akkor tejsavó koncentrátum+izolátum fehérjét ajánlanék, gyors felszívódású és kíméli a gyomrot.


itt tudsz közülük válogatni: [link]


ha rám hallgatsz, akkor ezt veszed: [link]

ingyenes házhozszállítás van és ez egy minőségi fehérje

2009. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm az eddig segítséget,ha nem baj feltennék még néhány kérdést.

a bioboltban kapható fehérje izolátum, koncentrátum vagy szója

akkor ha kombináltat veszek(izolátum+koncentrátum)akkor az mégis hatásosabb is mint egy drágább izolátum vagy koncentrátum?

Tehát ha a fehérjét dextrózzal keverve csak edzés után alkalmazom annak van is van eredménye vagy akkor inkább csináljam kúraszerűen vagy sehogy?

2009. aug. 12. 23:55
 4/5 anonim ***** válasza:

A párom A bio tech egyik fehérjéjét issza, sajna nemtudom melyiket, de reggel és este , mindig edzés után.Ja és tömegnövelőt is iszik, azt is ugyan úgy.Már régóta, és nagyonszép kidolgozott teste van.Persze ehhez napi 2 edzés is kell!

De ha heti 4* már megoldott a SZABÁLYOSAN végzett edzés akkor néhány hónap és szép eredmények vannak!

2009. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,azért gondoltam hogy csak edzés után szedem mert még elég kezdő vagyok és csak 15 éves. a tömegnövelővel meg úgy vagyok hogy amit edzés után fogyasztanék az lényegében már egy tömegnövelő,najo nem teljesen de a főbb alkotórészekben megegyeznek
2009. aug. 13. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!