Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő AirSoftos vagyok....

Kezdő AirSoftos vagyok. Kb.45Kért milyen AEGet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Én a G36 variánsokat találtam meg. Messzíre lő, nagy FPS, CQBra is jó. G36K,G36C,G36K RAS,G36 www.airsoftone.hu

2012. nov. 5. 19:23
 1/4 hun46y3 ***** válasza:

Rajtad áll, hogy mit választasz.


Mindenképpen kézben kell fognod egy fegyvert, mielőtt megveszed, mert lehet, hogy külsőre tetszik, de egyszerűen nem kényelmes. És ez jöhet fordítva is.

Én pl.:

Ki nem állhatom az AK-kat. Ronda, egyszerűen nem tetszik, de nagyon nem. Viszont nagyon kényelmes, jó a fogása.

Fordítva:

Nagyon tetszik a FAMAS, szokatlan formája van, tetszik, hogy hátrébb helyezkedik el a tár, mint a markolat, valamint egy jó, többfunkciós fegyverről van szó, hosszú a belső csöve, ezért pontos, de maga a fegyver vállhoz szorítva viszonylag rövid, így épületben is könnyen mozoghatsz benne. Na, szóval nagyon tetszik, de kézben tartva nem volt jó. Olyan idegen, nem tudtam elképzelni magam, amint így rohangászom egy erdőben.


És végül megtaláltam a tökéletest magamnak: M14

Kényelmes, tetszik külsőre, jó fegyver. Nekem ez nyert, pár hete vettem.

Igaz, kicsit hosszú, így épületben másodfegyvert használok, de nagyon szeretem, nekem ez nyert.


Tehát válogass, nézd meg, mi tetszik, és mielőtt megveszed, tartsd kézben, hajolj rá, kényelmes-e, tudsz-e vele rendesen mozogni, tárcsere hogy áll kézre ilyenek.

Kínszenvedés kényelmetlen fegyverrel játszani.

2012. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző. Az AK variánsokkal én is így vagyok. Szerintem is baromi randa, de kényelmes és nem utolsó sorban a V3-as gearbox és a hop-up rendszere is baromi jó. Csak is ezért tervezek ebből magamnak assault replikát :D


Kedves kérdező.


Ez igazából csak rajtad áll. A G36C szerintem kitűnően kielégítené az igényeidet, de lehet az AK variánsok háza táján sem ártana szétnézned. Valamint szerintem még gondolkodhatnál az M14 Socomon is. Igaz hogy a majdnem 1 méteres hosszával elég érdekes épületben, de ha ügyes vagy meg lehet oldani (tust befogod a hónaljad alá és csípőből lősz, vagy egy másodfegyver ajánlott is mindjárt mellé. Ebben az árkategóriában szerintem bőven az M14-es a király. Mivel van rajta automata és félautomata funkció ezért tulajdonképpen felszerelésfüggő hogy milyen szerepkörbe mész vele. Távcsővel kis tárral nagyon jó mesterlövészpuska. Sima midcap tárral és valami célzó eszközzel nagyon jó assault fegyver, hi-cap tárra és bipoddal pedig jó támogatófegyver is. Az egészben a poén hogy majdnem 20.000-el olcsóbb mint egy M4/M16 variáns, pontosabb nála, jobban is lehet tuningolni nála (elvileg még M140-es rugót képes gyárilag elviselni, na de ezt nem mertem kipróbálni)


Nagyon sok embert rábeszéltem már az M14-esekre és nem bánták meg, még itt GYIK-en is volt egy delikvens, lehet hogy pont az előző hozzászóló. :D


[link]


Erről a típusról beszélek pontosan, csak mivel már vagy 1 hónapja cseszekednek az oldallal most nincsenek képek.

2012. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hun46y3 ***** válasza:

Igen, szerintem is én voltam az, akit rábeszéltél és nem bántam meg!

Pár hete vettem és egyszerűen imádom!

Nagyon jó fegyver, nem hagyott cserben!

2012. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D akval mindhárman így vagyunk akkor :D

A nyartes egy sima G36 az airsoftone.hu-ról beépített bipodos, nem beépített optika verzsön :D

2012. nov. 13. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!