Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szteroiddal hogy lehet szálkás...

Szteroiddal hogy lehet szálkásítani és tömegelni egyszerre?

Figyelt kérdés
nyílvánvaló naturálban nem lehet zsírt leadni és izmot felszedni egyszerre de akkor ez szteroiddal hogyan lehetséges?kúra mellé csökkentem a ch-t?
2012. nov. 5. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen úgy, hogy magas fehérjebevitel megy és alacsony ch.

Koxal azért lehetséges, mert a kalóriadeficit ellenére sem lesz katabolikus állapot, mivel nem picit fogja a cucc fokozni a fehérjeszintézist, azaz még izomnövekedés is lesz, nem csak megvédi az izmokat az energiafelhasználástól. Azaz nem épül le energianyerés miatt, ami naturálban simán megtörténik.

2012. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt jó tudni ugyanis mostanában egy kis pocakot eresztettem,anyira nem is kicsitxd
2012. nov. 5. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek ellenére mégsem ajánlom, hogy szteroidokat használj. Hobbi szinten nincs értelme az egsézséget kockáztatni. Naturálban is le lehet szálkásítani.
2012. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom,de nekem nem megy,egyszerűen nem birom látni magamon hogy kicsit kisebb leszek
2012. nov. 5. 14:10
 5/7 A kérdező kommentje:
viszont ha szteroiddal csökkentenéma ch-t a tömegnövekedés is jóval kisebb lenne?
2012. nov. 5. 14:10
 6/7 A kérdező kommentje:
egyébként profi szinten sem érdemes az egészséget kockáztatni,nyílván valakinek aki nem használ cuccot esélye sem lenne versenyeken,de hát most haljak meg úgy hogy nem láttam mire képes a testem?hogycsak áhítozom hogy de jó lenne igazán nagynak lenni?egyszer élünk,akkor úgy akarom hogy teljesítem a vágyaim.
2012. nov. 5. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván kisebb lenne, mintha tömegnövelő étrend mellé menne a kox.
2012. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!