Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akadt 1 olyan gondom hogy a...

Akadt 1 olyan gondom hogy a testalkatom nem akar fejlődni nagyon, de érzem 1 időután a hatását ( fegyenc edzés) de én test alkatot is szeretnék, mivel tudom én ezt megoldani hogy a testalkatom is fejlődjön?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Mármint az izomméretre gondolsz? Egészítsd ki súlyzós edzéssel és legyen tömegnövelő étrended is.
2012. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2012. nov. 3. 21:42
 3/10 A kérdező kommentje:
És hogy növeljem a testtömegemet?Testtömegnövelő szerekkel?azok milyen árban mozognak?
2012. nov. 3. 21:56
 4/10 anonim válasza:
Nem csak szerekkel lehet növelni..egyél sok fehérje dus élelmet.
2012. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch). 

Ezekből kellene leginkább összerakni: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg. 

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség. 

zsír: omega3, lenmagolaj.

2012. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És mennyi idő alatt lehet "felfejleszteni" a Karizomzatomat szélességét nézve ugy átlagba nézve? ha a Testi adottságok is számítanak akkor elmondom hogy 15 éves vagyok 70 kg és 175 cm magam
2012. nov. 3. 22:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy neked milyen szint az izmos. És függ a genetikádtól is.
2012. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2 hete csinálom és elég sok látszik,kicsit pufi voltam kockák a hasamon fekve sem látszottak,de mostmár álva is látszanak,így sem lehet megmondani úgy sacc/kb-ra?
2012. nov. 3. 22:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Na máshol füllentsél :)

Amúgy Montez leírta a tudnivalókat. Nem lehet megmondani mert genetikától függ, de pár hónap alatt jó étrenddel + edzéssel látható eredményeket lehet elérni.

2012. nov. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ettől nem leszel rambó én is csinálom a fegyencedzést

más fél éve,erősödni erősödtem de nem nagyon látszik

nem hogy 2 hét után és ha nincs tömeg növelő étrended akkor

ne várj semmi nagy dolgot.

2012. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!