Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennyitől szép alakom lesz? (17/l)

Ennyitől szép alakom lesz? (17/l)

Figyelt kérdés

heti 2 aerobic óra, kb 2szer 30/45 perc futás, kb heti 5ször háromnegyed óra séta.

Ilyen alakot szeretnék kb.: [link]


[link]


2012. nov. 2. 21:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

-_-

Pont ellenkezőleg, de ne zavarjon. Fontos a fogyás is, de nem CSAK az a fontos, nagyon gyakori hiba ez a nőknél. Mondtam, hogy mi kell: intenzív izommunka. Ennek a legegyszerűbb módja a súlyzós edzés, bár ezeken azért nincs annyi sok izom, bár ilyen alakért is járnak lányok terembe. Ha futni akarsz nagyon, akkor sprintelj, mert a kocogás az semmi. Meg azt is mondják, a röplabdás csajoknak van jó lábuk a sok ugrándozás miatt.

2012. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Amikor futok, akkor 8,5-12,5 km/h-val futok(futógép).

A 8,5 még kocogásnak számít?

Ugrókötélhez mit szólsz?

2012. nov. 3. 11:03
 13/15 anonim ***** válasza:
Én kb annyival sétálok :D A sprint azt jelenti, hogy olyan gyorsan futsz, amilyen gyorsan csak tudsz. Nem fogod sokáig bírni, inkább többször keveset, de nem is ez a cél. Ugrókötelezés nem tűnik elég jónak, de ezt nem tudom, lábedzésben inkább a guggolás-kitörés és társait ismerem, mint tutira hatékony gyakorlatok.
2012. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Amúgy ilyenkor csak szívózol, vagy tudod is miről beszélsz? Mert eddig semmi sem jó amit írtam, pedig ez is több mint amit sok ember csinál. Nincs időm(pénzem meg végképp) minden nap 4 órát edzeni, pedig nálad biztos ott kezdődik a bemelegítés...
2012. nov. 3. 11:14
 15/15 anonim ***** válasza:

Most miért kell ilyen negatívnak lenni? A biológiát nem én találtam ki, csinálhatod te amit gondolsz, aztán meg megnézzük mi lesz az eredmény. Nem tudom azt a 4 órát honnan szedted, másfél óra a felső határ súlyzósnál, aerobból pedig pont elég az a 30-45 perc, ráadásul nem is minden nap kell, hanem elég heti 3 is. Így már nem is olyan szörnyű, mi? Az meg, hogy a többi ember mit csinál, irreleváns. Az átlagember buta. Ha megkérdezünk valakit, aki csak ilyen ímmelámmal edzeget és várja a jó alakot, 90%, hogy valami bődületes marhaságot mond, elég csak ránézni némely kérdésre itt, vagy más témakörben, merugye nem mindenkinek jut eszébe a sportrovatba jönni. Nem tudom, te hol laksz, de én valahogy nem látom az utcán a szuper alakú csajok tömkelegét, pedig ha két éérobik meg sétálgatás elég lenne (vagy kevesebb), bőven lenniük kéne.


Nem véletlenül írom azt, amit, de mondom, nem kötelező hinni nekem, majd meglátod, hogy mi működik és mi nem.

2012. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!