Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnék fogyni és izmosodni?...

Tudnék fogyni és izmosodni? (kérdés lent)

Figyelt kérdés
176 cm 65kg vagyok nagy a hasam szeretnék fogyni és mostmár az is jó lenen ha izmosodnák is, valamilyen terv vagy ötletek ? hogyan kezdjem el miképpen érhetek eredményes munkát
2012. okt. 28. 19:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem kisebb nálam. És ha én ilyen szálkás lennék, akkor nem sok izom maradna rajtam. De egyébként félreértesz. Én a fórumozók képeire nem írtam sosem rosszat. Még a nálam kisebbeket is biztatni szoktam és elismerően írok. Itt a bizonyíték:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


A netes ismertebb emberekre pedig igenis elmondom a véleményem. Persze tévedhetek is, mert nem tudom, hogy otthon ki mit használ, minthogy te sem tudod, hogy ki kokszol, mert nem élsz vele, nem látod, hogy mit rejt a kisszekrény.

Én Lénárd Lajost is elismerem és Illés Norbit is, de újabban hallottam Norbiról is több helyről, hogy ő sem tiszta. De én ezt sosem állítottam róla, mert azért én is hinni akarom, hogy nem csak az a sz@r fOsforma érhető el naturálban, ami nekem is összejött. Magamat nem tartom nagy számnak, szerintem nincs jó genetikám, de ha te szerinted az enyém is azért rendben van, akkor miért kételkedsz abban a módszerben, ahogy összehoztam.

Ráadásul én azért névvel vállalom a képeimet, a 7000 kérdésre adott válaszaimat. Akkor miért is nem vagyok hiteles számodra, Szinte mindent tudni rólam, végzettségem, edzéseimet is részletesen leírtam már nem egyszer. Naponta kb 20-30 levelet kapok, hogy segítsek és sokszor vissza is igazolnak, hogy amit írok az működik. De nem mindenkinek kell egyetérteni velem természetesen, mindenki el tudja dönteni, hogy kire hallgasson. Jó edzést továbbra is.

2012. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!