Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Barátnőm lassan izmosabb mint...

Barátnőm lassan izmosabb mint én ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Barátnőm elég vékony lány volt és ez eléggé zavarta őt. Ezért kb. egy éve elkezdett konditerembe járni, hogy kicsit formásabb, izmosabb legyen. Elég komolyan gondolta ezért személyi edzővel kezdte el. Én örültem neki mert tényleg egyre csinosabb lett. Egy idő után már még jobban odafigyelt étkezésre és táplálékkiegészítőket kezdett enni. Teljesen belekattant nagyon komolyan veszi.Már kb. akkora a karja, háta stb. mint az enyém. (én egy sportosabb 20 éves srác vagyok) Mondtam h hagyja abba mert ez már zavar egy kicsit, de nem akarja. Igazából nagyon szeretem csak nem tudom h ez így h fog működni. Ti mit csinálnátok szerintetek szakítanom kéne vele? :S

2012. okt. 23. 13:24
1 2 3
 21/25 aikiboxer ***** válasza:
Akár tanulásról, akár edzésről, akár karrierről van szó, az soha nem megoldás, hogy ha a párod jobb mint te, akkor visszahúzod... Vagy próbáld meg tartani vele a lépést, vagy fogadd el őt olyannak, amilyen. Inkább dicsérgesd, jól fog esni neki az elismerés. Még az se biztos, hogy túl fog lépni rajtad, ha te meg valami másban vagy jó. Bizonyos területeken engem is nehéz túlszárnyalni, a párom meg se próbálja, de nem is várom el tőle. Úgy szeretjük egymást, ahogyan vagyunk.
2012. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Garfielddd válasza:

Hát én is hasonló cipőben járok, csak az én barátnőm már nem kicsit izmos... :/

Nekem 42 karom van, neki meg lassan 40 es.

A te barátnőd milyen magas és hány kg?

2012. okt. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Garfield Barátnőm olyan 165-170 között van és most mérte le úgyhogy azt pontosan tudom 53 kg. Hogy hogy annyira izmos barátnőd?

Barátnőm most kezdett 2 hete diétázni és már elég szépen látszik, hogy kockás a hasa.

Az elején még nem tetszett, h edz de mostmár fúú sztem iszonyat jól néz ki!

2012. nov. 14. 18:58
 24/25 anonim ***** válasza:
Na, nem is kellett volna úgy paráznod. :D És az 53 kg-ból azért nyilvánvaló, hogy nem egy kétajtós szekrény.
2012. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Garfielddd válasza:

nah tessék! :D

akkor tényleg nem kell paráznod, az enyém 168/80, de most szálkázni kezdett és 70-75 kg környéke.

szóval ha izom, akkor itt lehet izomról beszélni...

2013. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!