Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Barátnőm lassan izmosabb mint...

Barátnőm lassan izmosabb mint én ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Barátnőm elég vékony lány volt és ez eléggé zavarta őt. Ezért kb. egy éve elkezdett konditerembe járni, hogy kicsit formásabb, izmosabb legyen. Elég komolyan gondolta ezért személyi edzővel kezdte el. Én örültem neki mert tényleg egyre csinosabb lett. Egy idő után már még jobban odafigyelt étkezésre és táplálékkiegészítőket kezdett enni. Teljesen belekattant nagyon komolyan veszi.Már kb. akkora a karja, háta stb. mint az enyém. (én egy sportosabb 20 éves srác vagyok) Mondtam h hagyja abba mert ez már zavar egy kicsit, de nem akarja. Igazából nagyon szeretem csak nem tudom h ez így h fog működni. Ti mit csinálnátok szerintetek szakítanom kéne vele? :S

2012. okt. 23. 13:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

:_DDDDD

szerintem gyúrj te is.

vagy zárd be egy üres szobába, csak vízzel 1 hétig, teljesen leépíti a szervezete az összes izmát :)

2012. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Istenem.

Örülj neki!!

Mások azért siránkoznak mert kővér a barátnőjük..

Egyépként meg járjatok eggyüt edzeni

2012. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Muahaha, na most derül ki, férfi vagy-e a talpadon igazán :D Hogy túl tudsz-e látni azon, hogy a férfiasság csakis az izmoktól függ, hogy képes vagy fejben is férfi lenni.

A csajnak meg elismerésem :D

2012. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Kox nélkül nem lesz túl nagy, szóval hagy eddzen. Lehet, hogy neked is kellene kicsit.:)
2012. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék azért, ha ilyen párom lenne. :) Az enyém is szeret sportolni valamit időről időre...1-2 hónapig rájön az 5 perc, hogy formába akarja magát hozni. Akkor elkezd pilatesezni de rohadt gyorsan megunja. Szerintem szerencsés vagy. Te nem szeretnél izmos lenni? Ha igen, akkor kezdd el te is és így lehet egy nagyon biztos közös érdeklődési pont a kapcsolatotokban ami nagyon fontos hosszútávon. Mellesleg jól is fogtok kinézni mindketten. :) De ha téged tényleg zavar a dolog, akkor ez hosszútávon csak egyre inkább gyűrűzni fog és egyszer majd robban. Párkapcsolati tanács-rovatunkat hallották.
2012. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 NagyonGonosz ***** válasza:

Nem ismerem a barátnőd,de gondolom egy figure alkatnál nem izmosabb, ugye ?

[link]

Nem vonz többé a teste a párodnak vagy csak ciki, hogy izmosabb nálad? Ha az utóbbi a helyzet akkor inkább tegyél azért , hogy te legyél a nagyobb kettőtök közül.

2012. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként nem kövér a párom, meg kell védenem mert látatlanban is jól lehúztam szegényt. 158cm és 45kg, épp hogy kicsit fel kéne szedni magára. :)
2012. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
NagyonGonosz: Azért ilyen formát kox nélkül nem igen tud elérni egy csaj. :)
2012. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 NagyonGonosz ***** válasza:
acm csak azért linkeltem őt, mert szerintem ő még jól néz ki és a karja sem durva :)
2012. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
acm, szerintem simán lehet naturálban is ilyen. Persze jópár év munkája kell bele :D És szerintemis ez egy rettentő jó alak.
2012. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!