Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Barátnőm lassan izmosabb mint...

Barátnőm lassan izmosabb mint én ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Barátnőm elég vékony lány volt és ez eléggé zavarta őt. Ezért kb. egy éve elkezdett konditerembe járni, hogy kicsit formásabb, izmosabb legyen. Elég komolyan gondolta ezért személyi edzővel kezdte el. Én örültem neki mert tényleg egyre csinosabb lett. Egy idő után már még jobban odafigyelt étkezésre és táplálékkiegészítőket kezdett enni. Teljesen belekattant nagyon komolyan veszi.Már kb. akkora a karja, háta stb. mint az enyém. (én egy sportosabb 20 éves srác vagyok) Mondtam h hagyja abba mert ez már zavar egy kicsit, de nem akarja. Igazából nagyon szeretem csak nem tudom h ez így h fog működni. Ti mit csinálnátok szerintetek szakítanom kéne vele? :S

2012. okt. 23. 13:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

NagyonGonosz ink. cikinek érzem. Én úszni járok de most már erősen gondolkozok h kondizni is járjak mellette. Am persze nem ilyen szálkás mint a képen de azért hasonló alakja van.

Az edző mondta h ha komolyabban gondolja még versenyre is mehetne majd később. Csak így meg még nagyobb lenne a diferencia köztünk.

2012. okt. 23. 14:02
 12/25 anonim ***** válasza:
Hát igen, itt azért megmutatkozik, hogy a szépség mennyire relatív. Szerintem mint nő, nem szép. Nekem azért nem tetszik, mert ennyire szálkás. Teszem azt Toldi Zsuzsi ettől azért nagyobb izmokkal rendelkezik, mégis amikor még tömegelt és kicsit fedettebb volt és nem volt ilyen szálkás nekem kimondottan tetszett.
2012. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Egy figure-os is koxolhat, ne gondoljátok, hogy naturálban tolják. Csak kevesebb és más cucc megy, nem deca-susta, hanem stana-primobolan befigyel. :)
2012. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Oké, hogy koxolnak, meg koxolhatnak, de szerintem elérHETő valami hasonló, ha ügyes az illető. Nehogymár ehhez is muszáj legyen a kox.. :(


De hogy ne offoljunk, kiemeltem az ilyen kérdésemet :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2012. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Akkor ebben az egyben most nem értünk egyet Wash. Szerintem meglepődnél, ha végignéznél egy figure-os felkészülését. :)
2012. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 NagyonGonosz ***** válasza:

Ha nem versenyszerűen úszol (ahol a + tömeg csak hátráltatna) akár edzhetnétek együtt is (teremben.


Amúgy meg off szezonban az általam linkelt hölgynek is egy kellemes bikini modell formája lehet. (mondjuk valószínűleg a háta és a válla komolyabb)

Én időnként szoktam fotózni és már egy ideje rájöttem, hogy egy nőnek nem kell kidolgozottnak lennie, hogy szép legyen. Sok modellnek van egy kb jó combja és ennyi, 0 hát,0 kar,0 váll, persze nincs sok zsír rajtuk :) Gondolom a derék csípő arány a meghatározó.

2012. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy meglepődnék, mert a szurizásokat nem teszik fel jutúbra :D De azért a versenyzés egy teljesen más világ, oda tényleg a legszuperebb forma kell, de egy hobbista csajnál nem baj, ha lassabban éri el azt a formát. Lehet az zavar meg, hogy a versenyzők teljesen szálkásak, míg egy hobbistánál van zsír, ami elég ahhoz, hogy lényeges különbség legyen izomméretben, de ahhoz meg kevés, hogy annyira zsírosnak tűnjön. De én reménykedek a végsőkig :D

És majd tesztelek is amennyire lehet, barátnőmnél úgy néz ki, beválik a krea :D

2012. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

ah,te rohadt mázlista:D.

én a helyedben letérdelnék,összetenném a két kezem,és ezt üvölteném-köszönöm istenem,hogy egy ilyen nőm van!


beszéljen a személyi edzővel,aztán menjen fitnesz modell versenyre a kicsike.

te meg szakadj le róla,hogy találjon magának egy igazi férfit:P.

2012. okt. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 VVMMvvmm ***** válasza:
Remek ?! Megint egy ritka hülye kérdés, jó hosszú felvezetéssel.
2012. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Tények:


1: a barátnőd egy éve gyúr, meglátszik rajta, egyre csinosabb.


2. Te viszont eléggé selejt darab lehetsz, ha egy nő egy év edzéssel olyan izmos lesz, mint Te. Bocsesz a nyers fogalmazásért.


Na és akkor nézzük a párkapcsolatok szociálpszichológiáját. Tudod mit akarnak a nők egy párkapcsolatban? Biztonságot. Érzelmi biztonságot, anyagi biztonságot, fizikai biztonságot.


Fizikai biztonság: Egy nő azt akarja érezni, hogy a pasija meg tudja védeni (őt, és a gyerekeiket) bármilyen veszedelemtől. Szerinted erre képes vagy, amikor akora vagy, mint a nőd?


Anyagi biztonság: A nők közismerten a pénzre hajtanak. De nem azért, mert kapzsik, hanem mert ha pénzes palijuk van, több lehetősége lesz a gyerekeiknek.


Érzelmi biztonság: minden nő arra vágyik, hogy legyen egy férfi mellette, akihez odabújhat, aki megvígasztalja.


Na te mit tudsz adni a csajodnak? Érzelmi támaszt? a pisis féltékenykedéseddel? Fizikai biztonságérzetet? nemár! Max a lóvéddal tudod magad mellett tartani. De akkor csak fejőstehénnek kellesz, majd a konditermi bikákkal fedezteti magát :D te meg neveled a zabigyerekeket :D


szal barátom, szembe kell nézned azzal, hogy a Bnőd túlnőtt rajtad. Nálad sokkal jobb csókák fogják csapni neki a szelet, csak idő kérdése, hogy rájöjjön, jobbat is megszerezhet nálad.


Persze szakíthatsz is vele, de kb 5 perc alatt felszed majd egy új faszit. Úgy lép át rajtad, mint egy koszos lábtörlőn.


Wellcome to the real world.

2012. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!