Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal lehet...

Milyen gyakorlatokkal lehet eltüntetni az ún. lovaglóhájat?

Figyelt kérdés

Alapjába véve vékony lány vagyok, legalábbis ezt mondják, 170 centihez 52 kiló vagyok, viszont a fenekem és a combon külső része kicsit nagyobb a kelleténél. Járok futni heti 3x (sajnos az időm csak ennyit enged meg), ám nem látok semmiféle javulást, viszont nem értek az ilyenhez, van valamilyen speciális torna, gyakorlat vagy bármi, ami segítene ezen?

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2012. okt. 22. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nincs helyi zsírégetés, tehát NINCS helyi zsírégető gyakorlat sem. A genetika dönti el mindenkinél, hogy honnan milyen ütemben megy le a zsír. Maradjon a heti 3-4, 40-50 perces aerob edzés, pl kocogás, bicaj és legyen szálkásító diétád.

De szerintem 52 kilóból ennél a magasságnál nem kéne fogyni, inkább kicsit izmosodni kellene, pl súlyzós edzés mehetne. Guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, lábemelés térdállásban hátrafelé.

2012. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja, van egy speciális torna, de a konyhában kell csinálni. Úgy hívják: szálkásító diéta összeállítása és elfogyasztása.

Ha meg alacsony súllyal is zsíros vagy, az azt jelenti, hogy kevés rajtad az izom, és sok a zsír.

2012. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. okt. 22. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!