Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzés lányoknak? Hány...

Otthoni edzés lányoknak? Hány kg-s kézi súlyzú ideális? 16/l

Figyelt kérdés
régebben sportoltam de a térdem sajnos nem bírta most viszont elhatároztam hogy edzeni fogok itthon szedek gyógyszert így az izületeimmel nem lesz probláma :D mekkora súlyzoval kéne kezdeni? van egy 10 kg som azzal oldaltartás nem megy sokág meg előre se...de minden másfajta gyakorlatot azzal csinálok :D szerintem kellene egy kisebb is mert ezzel mindent nem tudok :D
2012. okt. 21. 14:54
1 2
 1/12 SSanchez ***** válasza:

Szia:) [link]

Tessék, itt nagyon sok cikk van, olvass és minden kérdésedre megkapod a választ. Mert így nem érdemes tippelgetni:)

2012. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

10kg-val oldalemelés?

Nekem fél év után megy vele 2-3 elég nehezen.:)

Amúg szerelhető kézisúlyzókkal járnál a legjobban. 2kg-s rúd + annyit teszel rá amennyi ráfér.

2012. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítséget :D
2012. okt. 21. 16:11
 4/12 A kérdező kommentje:
nem áll rendelkézemre pad meg ilyesmik sajnos és pénzem sincs túl sok szóval kézi súlyzot betudok szerezni de msát egyenlre nem igen :D tudnátok még tippeket adni ?
2012. okt. 21. 16:14
 5/12 SSanchez ***** válasza:
Mi a célod az edzéssel?
2012. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
erőseti magam kicsit mert vékony is vagyok és erötlennek érzem magam :d mármint nem totál erőtlen mert dolgozok is ott is emelgetünk meg rakodunk de azt akarom hogy kicsit látszódjon hogy van izmom
2012. okt. 21. 17:46
 7/12 A kérdező kommentje:
am 170 cm 53 kg vagyok a karom(befeszítve) 31 cm alapba meg 24 25
2012. okt. 21. 17:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem kéne súlyzóval még. Fekvőtámasz, hasprés, lábemelés, törzsemelés. Rengeteg dolog van, ami saját súllyal végezhetsz. Ha merész vagy fegyencedzést is próbálhatod.

De jó lenne, ha inkább eljárnál futni. Az mindenre jól hat. :)

2012. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
futni járok :D mi az a fegyencedzés?
2012. okt. 21. 18:25
 10/12 SSanchez ***** válasza:
Egy olyan edzés, amelynek a középpontjában a saját testsúllyal való gyakorlatok állnak. Fekvőtámasz, húzódzkodás stb.
2012. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!