Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az ideális 13 évesen?...

Mi az ideális 13 évesen? (több dolog)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok.

170cm kb. és ez mellett 66-67kg ez mondhatni változó.

2éve aktívan sportolok,birkózok.

34-es a karom (cm).

1,5 éve kezdtem azaz olyan 11 évesen súlyokhoz "nyúlni".


Most ott tartok hogy szériában 2x4,vagy 2x8-akat nyomok fekve 50 de ha úgy tartja kedvem,60kg-val.Max. 70kg belenyomok 2-szer.Ez mennyire jó,mármint jónak számít?


Most elkezdtem fogyni kicsit mivel 63kg versenyzek,nem vagyok kövér se "egy kigyúrt állat",de van rajtam bőven felesleg,fogyak vagy egyek amennyi "ideálisnak mondható"?


Most ráálltam bicepszre kicsit több kg-val frania rúdon olyan 25kg van,egykezesen 12kg ezekkel 8-akat csinálok,ez ideális?



#edzés #ideális #13 éves #kg #súlyzó edzés
2012. szept. 4. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Még ne súlyzózz. Majd ha 15-16 éves leszel. Addig próbáld ki a Fegyencedzést és olvasgass utána a súlyzós edzésnek mert nagyon nem vagy képben.
2012. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok képben?Igen tudom hogy nem egészséges a súlyzózás de több olyan edzés is van amin szinte csak azzal "toljuk".
2012. szept. 5. 14:01
 3/5 anonim válasza:
ilyen fiatalon még tényleg nem kéne, mert megállsz a növésben! egyébként igen, jónak számít, de lehetnél 2-3 évvel idősebb...
2012. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem állsz meg a növésben, csak még fejlődésben vagy és nem tesz jót az ízületeknek a nagy terhelés.
2012. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
De hihetetlen, hogy még mindig van olyan aki azt hiszi, hogy a konditól megállsz a növésben.
2012. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!