Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrás, edzésterv? Többi lent!

Gyúrás, edzésterv? Többi lent!

Figyelt kérdés

Már jó ideje gyúrok és most vettem egy 4.4 kilós Jumbot (zöld). Minden nap lent vagyok szinte a terembe és meg is vannak az alapon.

Valamilyen edzéstervet írjon már valaki aki edz is és szerinte jó lenne és milyen intenzitással, milyen gyakorlatokat, mennyi ideig, melyik nap mire meg stb??

Ezeket valaki letudja nekem írni mert fontos lenne?


2012. okt. 12. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

zöld jumbo felejtős.:)

Szerintem olyan tömegnövelőt vegyél amiben a fehérjetartalom több, mint 30%. Több ilyen is van, pl.: Pro nutrition gfx8, Volumass35, Jumbo prof., dymatize hi protein gainer, Vip body deluxe all in one 2.0, Isomass extreme gainer. Gaspari real mass, BSN true mass, stb..


kezdőknek először 2 hónapig teljes testes 3 napos edzés kell:

[link]


Majd lehet után osztott edzésre váltani. Célszerű először egy kétfelé osztott edzést végezni, un. A-B-A, B-A-B edzésrendszerben:

[link]


Ezután mehet a teljesen osztott edzés, ahol már egy izomra 3-4 gyakorlat is mehet (kisebb izmokra 2-3, nagyobbakra 3-4), így egy héten egy izomcsoportra már csak egyszer edzünk, hogy megfelelően tudjunk regenerálódni.

Naturálban maradjunk 3 vagy 4 napos edzésnél:

[link]

[link]


Természetesen ezek csak minták, lehet variálni az izomcsoportok felosztásánál, gyakorlatoknál, gyakorlatok sorrendjével, egykezes- és kétkezes súlyok alkalmazásával, pad dőlési szögével, stb. Mert az a jó, ha mindig van valami változtatás az edzésben.

Ez egy jó cikk erről: [link]

2012. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már ezen az alapozó részen túl vagyok! :)) Most már ott járok, hogy izomcsoportonként edzek. Már több mint egy éve edzek rendszeresen! :) és megnézem ezeket a tömegnövelőket amiket ajánlottál KÖSZÖNÖM! :))

És hasra milyen edzésterv menjen hogy 6-8 kockás legyen? :) egyenlőre még most nem szálkásítom le csak legyen kockás és ha a testem is elég nagy akkor majd kardiozok többet meg stb??!! :))

2012. okt. 12. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor lesz kockás, ha nincs rajta zsír. A szálkásítás zsírleadást jelent. Tehát ha nem szálkásítasz, akkor nem lesz kockás, ez ilyen egyszerű.:)

Nincs helyi zsírégetés tehát azt nem tudod megtenni hogy hasizomgyakorlatokkal onnan leszeded a zsírt. Ahhoz diéta is kell és aerob edzés.

Olvasnivalók: [link]

[link]

[link]

2012. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!