Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 10-20-40 fekvőtámasz...

Napi 10-20-40 fekvőtámasz elég, h jól nézzek ki?

Figyelt kérdés
Meg fog látszani valaha,vagy ha nem,akkor mennyi kell?
2012. okt. 10. 10:38
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%

A bicepszeden, idővel meglátszik majd.

De inkább szériákat csinálj, olvass utána. Pl: 5*10 vagy 5*20, ahogy bírod. A többi testrészeddel mi lesz?

2012. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

nemtom,többi annyira nem izgat, csak a karom akarom nagyon feltúrbózni,mert az a nyerő

szerencsére jóképű vagyok,így ez a kettő együtt már jó párosítás

2012. okt. 10. 10:48
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a Fegyencedzést, ha saját súllyal akarsz edzeni, 40 fekvőtámasznak naponta semmi értelme, erőnöveléshez és izomfejlesztéshez megfelelő táplálkozás kell és rendes edzés. Ha inkább a kinézet a lényeg, akkor súlyzó, ha az erő, akkor saját testsúly. De szvsz. már attól is szimpatikusabb leszel, ha visszaveszel az arcodból...
2012. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
setmefree a bicepsznek miköze a fekvőtámaszhoz??:D Te értelmiség az hogyan lehetséges?:) Fekvőtámasz esetén a tricepszet, váll elülső részét dolgoztatja meg. Bicepszhez teljesen más testedzés kell:) Amúgy jól írta előttem lévő, hogy súlyzó kell a tömegnöveléshez. A fekvenyomástól nem lesz semilyen látszat.
2012. okt. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 dirtboy ***** válasza:
100%

ennyi fekvőtámasz semmi,nem fog meglátszódni


fegyencedzés csakugyan jó lenne neked.


setmefree,segghülyén nem kéne válaszolni,bicepsznek semmi köze a fekvőtámaszhoz,te inkább maradj meg olvasónak vagy kérdezőnek a válaszokat meg hagyd meg olyannak aki tudja is hogy mit beszél.

2012. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Bocs, én 42 éves nő vagyok, és rajtam sem látszik meg a 40 fekvőtámasz, pedig rendszeresen csinálom.
2012. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 dirtboy ***** válasza:

ma 12:24

gratt,az király ha 42évesen is nyomod és megy 40en fekvő.

2012. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Első jó nagy hülyeséget írt xD

ez semmi, csinálhatod 20 évig is hajrá.

olvass utána, súlyzós edzés kell az izomtömeged növeléséhez + megfelelő időben testsúly függvényében megfelelő kaja. ( ch, fehérje stb )

meg ha csak arra mész h kamu nagy kart akarsz, akkor csak divatból csinálnád, szóval nem fogsz semmire se menni, esetleg egyszer nagy karod lesz, DE a többi izomcsoport? :D a kérdésedre a válasz: nem is jó és kevés is !!!

2012. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 NagyonGonosz ***** válasza:
Csak fekvőtámaszoktól nem fogsz jól kinézni.
2012. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hiszen ti egymásnak estek o.O
2012. okt. 10. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!