Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez elég testmozgás egy 17...

Ez elég testmozgás egy 17 éves lánynak? (hogy szálkásodjak/jobban nézzek ki)

Figyelt kérdés
Heti minimum 2x járok edzésre, aminek hülye neve van, de nagyon intenzív és 60 perces.)Alakformáló, és zsírégető) Heti egyszer futok kb 20-25-30 percet, minden nap igyekszem elvinni sétálni a kutyámat, ami fél/háromnegyed óra. Meg van alapból 3 tesim. Amúgy nem eszem sokat, cukros italokat egyáltalán nem, csokiból is kevesebbet. (Meg lehet hogy hétvégén is fogok járni edzésre, múlt hétvégén voltam és most is megyek.)
2012. okt. 6. 09:06
 1/6 anonim válasza:
bőven elég
2012. okt. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De ez meg fog látszani? Nagyon szeretnék izmos hasat.

Ilyesmit

[link]

[link]

most 163 cm vagyok és 49-50 kg.

2012. okt. 6. 09:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Alakformáló ÉS zsírégető :D Ez még mindig annyira vicces :D Az alakformálás valójában izomnövelést, tömegelést jelent, még ha a nők félnek is kimondani, és intenzív izommunka szükséges hozzá, a zsírégetés meg aerob jellegű mozgást. A tetejükbe megfelelő étrendnkell mind a kettőhöz, alakformáláshoz tömegnövelő, a zsírégetéshez szálkásító. Ergo egyszerre a kettő nem fog menni, mert vagy többet eszel, mint amennyit felhasználsz (ebből lesz az izom), vagy kevesebbet (emiatt tűnik el a zsír). Belátható, hogy mind a kettőt nem tudod szimultán megvalósítani.

Sőt, ahhoz, hogy szép izmos hasad vagy bármid legyen, nem elég csak leadni a zsírt, ahhoz izom is kell. Ezért paradoxak ezek a divatos 'alakformáló ÉS zsírégető' órák :D Mondjuk ezek a képek nem annyira extrák, csak kevés izom van rajtuk.

2012. okt. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom, de ilyesmit szeretnék.

Érdekes amit leírtál:D De igazából szerintem annyira nem sok a különbség a két óra között, mind kettő leizzaszt és izomlázat csinál. Le amúgy elég hasonló.

2012. okt. 6. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja hogy a heti 2 edzés az 2 különböző óra? Mondjuk mindegy, akkor sem mész vele sokra, el kell döntened melyik irányba mész. Sőt, tudtommal az ilyen ugrabugrák abszolút nem alkalmasak izomnövelésre, mert nem adnak elég nagy terhelést az izmoknak. Hiába van izomlázad, és fulladsz ki, az más. De ha nem hiszed, próbáld ki, és értesíts a fejleményekről :D Lehet mégiscsak létezik a 'női alakformálás'nak nevezett mítosz :D
2012. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja igen. Most látom hogy nem jól fogalmaztam. kedd alakformáló, csütörtök zsírégető.
2012. okt. 7. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!