Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a nagy étvággyal...

Mit kezdjek a nagy étvággyal tömegnövelés közben?

Figyelt kérdés

100kg zsírdisznó testalkatról diétáztam le 80kg körülre testépítő diétával. Mindig is edzettem valamit, sporttagozatos iskolába jártam. Most viszont annyira elkapott ennek a testépítő világnak a varázsa, hogy nem tudok menekülni, elkezdtem tömegnövelni! :) Ez az első tömegnövelő diétám.

Az a baj, hogy nagyon éhes vagyok egész nap, pedig eszek rendesen. Nem tudom min kéne változtatni, így néz ki a tömegelésem: 2g/tskg fehérje (tejsavóból és csirkemellből), 4,5g/tskg ch (azért ennyi, mert szeretném élvezni az ételeket tömegelésnél és így kicsit dzsuvásabban kajálok esetleg kávé mellé tejport is rakok úgymond rászámolva a dzsuvára és egyebekre azt a 0,5g ch különbözetet), 2 kanál lenmagolaj naponta, 4-5 liter víz. 2-3 óránként kajálok, edzés körüli étkezésekre is figyelek, vitamin, ízületvédő, más jellegű edzéseknél egy kis BCAA is játszik.

Nagyon éhes vagyok egész nap, nem akarok zsírosodni annyira, ennél a 4,5g/tskg-nál is érzem, hogy ezt kell tartanom max. Mit ajánlotok?


2012. okt. 1. 21:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyi még esetleg, hogy a ch-nál a barnarizst és a zabpelyhet részesítem előnyben, edzés után supercarb fast megy.
2012. okt. 1. 21:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod feljebb vinni a mennyiségeket erre mit lehetne írni. A ch-t kéne emelni de valószínűleg el fogsz zsírosodni mivel a leírásod alapján a könnyen zsírosodók közé tartozol.
2012. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt találtam ki közben, hogy veszek lassú proteint és emelek a fehérjén kicsit. Mi a véleményed erről? Ezt néztem ki: [link]
2012. okt. 2. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod de azt mondtad hogy napközben vagy éhes ez a fehérje meg estére való mert kazein.
2012. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha lassú fehérjét eszek napközben is, akkor csillapítja valamelyest az éhségemet, nem? (30g napközben meg 30g mondjuk este)
2012. okt. 2. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
A lassú ch csökkenti az éhséget.
2012. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!