Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire hátráltat, ha a...

Mennyire hátráltat, ha a héten 5 napot tisztán eszek,2-t pedig kevésbé szigorúan?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, úgymond fogyózok, ez nálam a szálkásító étrendet takarja, magas fehérje, alacsonyabb szénhidrát bevitellel. Amit eszek: zabpehely, túró,tojás, cottage cheese,csirke, zöldségek, tonhal - olvasgattam utána, és ez így be is jön a heti 3 futás mellé, 9 kilót adtam le.


Az anyósom szerint már nagyon vékony vagyok, kilátszanak a csontjaim (szociális terror), és ő csak félt engem (bár a módszerei elég erőszakosak). Barátom is képes volt velem összeveszni azon, hogy én túlzásba viszem a nagy diétázást, és ne hisztizzek a kajáimon (egyik nap vittem zacskóba magamnak zabpelyhet, mert az esik nekem legjobban, mint reggeli), erre jött a perpatvar, hogy ne szégyenítsem őt (talán itt nem kapok kaját, vagy nem ízlik nekem amit főz?), szóval belefáradtam a magyarázkodásba, mit miért eszek. Így a szombatomat ott töltöm, ott kell ennem, amit általában az asztalra raknak (szerencsére húst elég sokat esznek), és a pénteki vacsorám is kényes. Ilyenkor becsúszik a krumpli, reggelire a pirítós, kíméletesen megoldom a késő délutánt gyümölcsjoghurttal, de ez sem a legjobb a cukor miatt. Múltkor volt apró hőemelkedésem, enyhe megfázás, de szerencsére nem döntött le, mert kifeküdtem, kihagytam egy páromnál töltött délutánt, erre kaptam is, hogy biztos a "müzlijeim" miatt vagyok beteg, meg mert alultáplált vagyok. Szóval hétközben nagyon szépen tartom az étrendem, hétvégén viszont veszélyes, a sütiből is illenék ennem...


2012. okt. 1. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj szerintem nem gond ha most hétvégente mást is eszel ha nem kezdesz el visszafele hízni akkor nincs gond ennyi.De egyébként ha már kilátszanak a bordáid akkor nem kéne erőltetni tovább mivel akkor izom sincs elég rajtad ami formát adjon.
2012. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erről a fakebookon keringő kép jutott eszembe (anyuka helyére anyóst is lehetne írni)


[link]


Aki kicsit is odafigyel a kajájára és/vagy edz, mind találkozik ezzel, amit leírtál. Kérdés, h a békesség kedvéért áldozol-e. Szerintem ha mértékkel eszel (ahogy most is), semmi gond, ha 7 napból 2 nem tökéletes.

(csak halkan mondom, hogy kis súlyzós edzés lehet, h majd nem ártana, nehogy ne az legyen a végeredmény, amit szeretnél látni a tükörben) :)

2012. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!