Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire hátráltat a testépíté...

Mennyire hátráltat a testépítésben napi 1 szál cigaretta? És ha néha be-becsúszik 1 doboz sör?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
én kábítószerfüggő voltam úgy edzettem,már hálistennek nem,de a szétesős időkben is rendszeresen jártam,ezt hálistennek nem tudta elvenni tőlem,és fejlődtem,egyáltalán nem néztem ki rosszul,néztek is a terembe,mostmeg hogy már vége így mondanom se kell mégjobb!!persze ezt nem azért írtam hogy buzdítsalak!SE CIGI,SE PIA!!
2012. júl. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha komolyan veszed a mozgást ezek kizárva. Havi 1-2 sör még ok, de a heti tivornyák nem, a cigi meg semmilyen mértékben nem elfogadható.
2012. júl. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 perfectlie ***** válasza:

Ha versenyszerűen akarnád csinálni,akkor mindkettő kizárva.Viszont ha csak sportolni,szépülni akarsz,akkor be-be csúszhat egy doboz sör,a cigi pedig mindenre káros hatással van,de (bár jobb ha nem cigizel) nem fogsz nagy különbséget észrevenni napi 1 szál cigitől.

Egyébként,ha van időd ezt olvasd el,sok jó le van írva benne: [link]

2012. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!