Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Üdv az hogy ismertek-e olyan...

Üdv az hogy ismertek-e olyan cigaretta márkát hogy Davidoff black? (fekete dobozos) többi lent. A hozzáértő válaszokat előre köszönöm.

Figyelt kérdés
tudom hogy van olyan külön cigimárka hogy Black (az a jó drága ízesített szűrős csoda). meg persze a Davidoff ot is ismerem.(calssic gold slim stb)hisz a Davidoff classic-ot szívom már 1 éve. Csak anyum mondta hogy van fekete dobozos kiadás is (az enyém a classic bordó színű)ti láttatok már olyat vagy az a classic volt amiről anyum beszélt, csak a régi dobozos kiadás?mert kb 1 éve davidoffolok azelőtt multifilter-es voltam.

2012. máj. 2. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon tévedsz, mert nincs olyan cigimárka hogy Black, annak Djarum a neve és azon belül is a szegfűszeges fajtájának Black. Fekete Davidoff-ot én speciel még nem láttam.
2012. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Phoney ***** válasza:

Te is nagyon tévedsz, mert mindegyik Djarum dohányához ugyanúgy szegfűszeget kevernek, csak a feketét nem aromásítják, a többit meg igen.


Davidoff Black cigaretta létezik, de sose láttam itthon.

[link]

2012. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor a szegfűszeg ízű fajtája, részletkérdés.
2012. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma már szinte mindig mindenhol kapható, én hol Classic-ot, hol Black-et és hol Essenze Aroma szivarkát szívok. Amit éppen kívánok ezekből. Töb mint százféle cigarettát végig próbáltam, anyám élettársának fogyasztásra gyűjteménye volt, minden honnan hoztak neki a barátai.

Én mégis régen sokáig sima Piros Marlboros voltam (már jó régen), de az itthon ma már fűrészpor, azt 100-as Arany Marlboro-val pár naponta kevertem.

2015. szept. 30. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!