Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kb. hány száltól lehet rászokn...

Kb. hány száltól lehet rászokni a cigizésre?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ezt így nem lehet megmondani.
2012. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Attól függ,lelkileg mennyire fogsz kötődni a cigihez.Van,aki kocadohányos,csak társaságban szívja,amúgy nem kell neki,más meg rohadtul függő.
2012. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amúgy 1 száltól nem lehet még rászokni.Nekem kb 2-3 hónap alatt sikerült.
2012. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hányat szívtál el idáig? Milyen fajtát?
2012. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tom milyen fajtát... 3-4 szálat eddig... 15 leszek...
2012. ápr. 30. 21:19
 6/16 anonim ***** válasza:

18 alatt nagyon rálehet szokni, van aki kibírja hogy csak néha néha gyújt rá, de én azt ajánlom neked ne kísérletezz.

Én 19évesen próbáltam ki nem szoktam rá.

Alkattól és hozzáállástól függ az egész.

Ha van önfegyelmed el kerülheted, de inkább ne próbálgasd szerintem.

Ha rászoksz így is járhatsz

[link]

2012. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

hát én kb 5-6 hónapja rendszeresen dohányzom, de már előtte 2 évvel is cigiztem, csak nem naponta, és még nem szoktam rá, amikor úgy-adódik, 2-3 hétig nem-gyújtok rá, és eszembe se jut, nem hiányzik, szóval szerintem még nem-szoktam rá, mert bármikor le állok vele, nem-hiányzik.


15/F

2012. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7 Aztán el fogsz jutni odáig hogy ha már leállsz vele nem leszel meg nélküle... De mindenki saját bőrét viszi a vásárra, egyre drágább is lesz, előbb utóbb a társadalombiztosítás nem fogja 100%-ban finanszírozni a káros szenvedélyek okozta betegségek gyógyítását.
2012. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

7.es

mindig van aki ezt írja. Én is ezt írtam. aztán hopp, egyszercsak azon kaptam magam, hogy már hónapok óta minden nap cigiztem. Ne menősködj, hogy te nem leszel függő, mivel ez nem úgy működik.


Egyébként hosszú idő meg sok cigi az , amíg tényleg olyan igazi függő leszel, de úgy el tud röppenni az az időszak, hogy észre sem veszed, hogy függővé válsz. Eleinte jónak tűnik, hogy csak buliban, stb, de aztán meg megkívánod buli nélkül is, és ugye még abban a hitben vagy, hogy nem vagy függő, miért ne szívnál el egyet napközben is.. aztán suliban haverokkal suli előtt, suli után 1-1 szál, és így tovább, nem kell olyan messzire gondolni, amikor valaki 1dobozzal szív naponta, könnyű odáig jutni

2012. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9 De van önkontroll a rászokás elkerülhető szerintem!

Te hány éves vagy? Mióta dohányzol? Mennyit szívsz egynap és milyen fajtát?

2012. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!