Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kb. hány szál cigi után lehet...

Kb. hány szál cigi után lehet rászokni a dohányzásra?

Figyelt kérdés
Tudom, h egyénenként változó, de kb. 20L
2012. márc. 19. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
1 után is.
2012. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Ez egyáltalán nem ettől függ.
2012. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem anno, 18 évesen több doboz kellett. Sokszor a cigi nem is esett jól, aztán egyszer csak hopp, rászoktam. Először csak társaságban (buliban, iszogatás közben) szívod, de amikor már egyedül is rágyújtasz, akkor kialakult a függőség. Nagyon alattomos dolog, azt hiszed uralkodsz felette, de suttyomban átveszi az uralmat. Hagyd abba, káros az egészségre, büdös is, nem beszélve arról, hogy vadásznak a dohányosokra.
2012. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tasak92 válasza:
77%
Én is az elottem szólóhoz hasónlót akartam mondani. Nekem szinte 1 év kellet,hogy rászokjak,addig nem is tudtam,hogy rá vagyok szokva amíg úgy nem döntöttem,hogy többet nem kell...és azóta eltelt 4 év
2012. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyből rászoktam,az első szál után,amit letüdőztem.Előtte csak poénból szívtam el párat,de azt nem tüdőztem le.Lehet,hogy ez számít.
2012. márc. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1szálnál kezdődik (mutasson valaki egy dohányost, akinek nem 1 szál volt a kezdés:)), és jó eséllyel rá fogsz szokni (70-80%).
2012. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én az egy szállal értek egyet, bizonyos értelemben. Nagyon tetszett az első szál, tök jó érzés volt (nem lettem rosszul, nem köhögtem, csak a legelső slukktól), úgyhogy aznap négy szálat is elszívtam. Ha nem tetszett volna nem csinálom. Nem felnőtteskedés volt, csak kíváncsiság, egyedül próbáltam ki, a barátnőim se szívták, a családban se dohányoztak.

Aztán másnap már gépiesen rágyújtottam, de ma visszagondolva az nem volt nagybetűs cigihiány, inkább csak tetszett és csinálni akartam. Aztán két hét-egy hónap után már kezdett néha egy furcsa érzés egyre gyakrabban a hatlmába keríteni és akkor gyorsan cigiztem egyet.

Szerintem nincs éles határ a tetszik-csinálni akarom és a rászokás között.

20/L

2012. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rászoktál kérdező?
2012. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!