Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Londonban mik a korlátozások...

Londonban mik a korlátozások a dohányzásra?

Figyelt kérdés
A cég, aminek dolgozom jövő hónaptól a londoni kirendeltségükhöz küld. Azt tudom, hogy ott sokkal drágább a cigi, de milyen törvények vonatkoznak rá? Lehet a kocsmákban / utcákon dohányozni?
2012. márc. 15. 18:33
 1/4 Davina válasza:
Se kocsmában,se diszkóban,se étteremben,semmilyen nyilvános helyen.(!) Az utcán is csak úgy,ha a szemetesbe dobod a csikket. Különben ha a rendőr meglát,megbüntethet 70(!) fontra.
2012. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ :) A csikket itthon is szemetesbe szoktam dobni amúgy. És elektromosat szívhatok a kocsmákban/éttermekben?
2012. márc. 16. 12:31
 3/4 Davina válasza:
Gondolom...de nem vagyok benne biztos.
2012. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha rágyújtasz az utcán, úgy néznek rád mint a véres rongyra:D nagyon elítélik. és ha eljársz edzeni is ha dohányos vagy, akkor külön látványosságként fognak kezelni. nem értik hogy aki egészségtelen életű az hogy sportolhat. én három éve voltam kint sokat nevettem az angolokon.


kocsmában meg van dohányzó, és nem dohányzó részleg legalábbis akkor úgy volt. és cigit meg vigyél nehogy ott vedd mert többszöröse az itteni amúgy sem alacsony cigiáraknak.

2012. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!