Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktál tá a dohányzásr...

Hogyan szoktál tá a dohányzásra? Hányadik szál cigi után lett kellemes érzés?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem az első már jól esett :D
2009. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
elsőre ízlett 15/L
2009. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én már olyan rég szívtam az első cigimet, hogy nemtudom, hogy jól esett-e :D
2009. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az első nem ízlett... aztán még1x kipróbáltam, meg még1x és lassan már azt vettem észre, hogy még is jó... és így szoktam rá:S
2009. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
az első 14 éves koromban volt :S az nem jött be annyira. rendesen hányingerem lett és le kellett dőlnöm 45 percre az ágyba, hogy jobban érezzem magam. azután csak hébe-hóba szívtam, de egy nap úgy adódott , hogy egy csajjal kellett elfeleznem egy cigit, mert nem kellett neki egy egész :D hát az úgy jól esett , és utána jó darabig mikor rágyújtottam mindig ő jutott az eszembe :D. persze a lánnyal nem jöttem össze, de szerintem miatta szoktam rá! MEGÖLÖM EZT A K.U.R.V.Á.T. ha még egyszer összefutok vele, inkább vágták volna le a karomat. akkor legalább megmaradt volna vagy 1 millió forintom. hülye pi-csa! ez amúgy az első 20 szálltól lett kellemes kb.
2009. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ja és lemaradt 21/f
2009. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

szerintem még most rakd le, ha nem kellemes érzés, akkor még most sokkal könnyebb megálljt parancsolnod. közhely, de igaz, ha rászoksz és "kellemes" lesz, akkor borzazsztóan nehéz leraknod, reggelente köhögés,köpködés,nagyon rossz, meg ugye borzasztóan drága is -.-

úgy h sztem hagyj fel vele, nem vagy tőle vagányabb ;)

2009. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem is jól esett már az első, valamikor 10 éve. tudatos döntés volt, bár jobb lett volna valami másra szokni rá, ami nem csak hiánytüneteket okoz, de eufóriát is.
2009. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én 11 évesen szívtam a legelsőt.elösszőr szédültem.onnantól minden héten 2-3 szálat szívtam el.most 14/L vagyok és heti 3-4 doboz megy el...a volt legjobb barátnőm miatt:S
2009. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen szívtam el az első szálat. Az nem esett jól. De nyáron hát rá nem szoktam de jól esik a napi 1-2 szál. Itthon már párszor le i buktam. :S
2009. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!