Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kb. hány száltól lehet rászokn...

Kb. hány száltól lehet rászokni a cigizésre?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem szerettem volna "menősködin" ezzel csak mint , számomra furcsaság...közöltem
2012. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
akkor bocsi, félreértettem
2012. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#10.

Te miért kérdezed meg mindenhol ugyanezeket? Közvéleménykutatás, vagy valami statisztikához kell?

Nincs önkontroll. van olyan, hogy valaki napi 4szálat szív, ami ugye kevésbé káros, de azt a 4szálat nem tudná letenni, úgyhogy az is függőség.

19éves vagyok, kb 5évig dohányoztam, utolsó 2évben már napi 1 dobozzal, kék szofi, vagy töltött. Már nem dohányzom, de egyszerre szoktam rá sok-sok velem egykorú fiatal sráccal, ők még ma is szívják a napi 15-20szálat, és talán rajtam kívül 1ember van még a 15fős társaságból, aki nem dohányzik.

2012. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból kérdezem meg, ha jól látom aki 18előtt kezdte könnyebben rászokott és nehezebben szokott le.
2012. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A leszokás az megint egy más tészta. :D én sokáig próbálkoztam, aztán megtaláltam a módját, és mindenféle kín és szenvedés nélkül hagytam abba, egyik napról a másikra. Tényleg csak fejben dől el a leszokás
2012. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 davidviktoria válasza:
Változó mindenkinél, de az lényeg, hogy 18 alatt ne szívj, mert megáll a növésed tőle... :)
2012. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!