Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kíváncsi lennék hogy fegyenced...

Kíváncsi lennék hogy fegyencedzéssel mekkora izomzatot lehet kialakítani? Írnának magukról és linkelnének magukról képet és/vagy leírnák paramétereiket olyanok akik fegyencedzés alapján edzenek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 11:07
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Montez! Én nem láttam egy képedet sem! Linkelnél egyet? Ja és arra már tényleg kaptam választ, hogy mekkora lehetek vele, de én arra akartam választ kapni, hogy a 6#-os válaszoló milyen módon táplálkozik! De mind1
2012. szept. 29. 18:40
 22/40 anonim ***** válasza:
54%

A 6-os majd biztos válaszol valamikor.

Én tettem fel ide képet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2012. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 dirtboy ***** válasza:
59%

nem akartam már írni mert megkértek rá hogy ne írjak de most úgy érzem muszáj.


lee12 ne pofázz hanem képet rakj fel magadról mert a kérdező azt kérte.

hogy te mit tartasz fontosnak az rád tartozik.

te másszad a kis köteledet aztán legyél boldog,más meg attól boldog hogy esztétikusabban néz ki.

szegény kérdező meg egy kiba szott képet nem kap mert egyik sem meri felvállalni a fegyencedzős izmos testét csak fikázni tudja a testépítést.

bas szattok ki képet magatokról utána lehet pampogni.

2012. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Köszi montez!
2012. szept. 29. 19:03
 25/40 anonim ***** válasza:

#6 vagyok:

Nem bonyolítom túl a táplálkozást, de odafigyelek. Naponta többször étkezem.

Reggelire zabpehely(vízzel). Napközben lebontva csirke barna rizzsel, vagy főtt krumplival. Tojás, hal. Rengeteg zöldség. Este pedig a jó öreg túró.

Olajnak lenmagolaj. Kenyeret ritkán eszem, de az is teljes kiőrlésű rozs. Cukrot egyáltalán nem. Lisztet sem. Nem iszom, nem cigizem, nem drogozom. Csak vizet iszom. Multivitamint szedek. Nem szoktam méregetni a grammokat. Törekedem a magasabb fehérjebevitelre. A ch-t meg próbálom belőni, megtalálni az aranyközéputat. Néha azért belefér más étel is, vagy süti, de nem viszem túlzásba. :)

2012. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:
100%
1 év fegyenccel nekem ilyen testet sikerült össze hozni(minőség nem a legjobb) [link]
2012. szept. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 lee12 ***** válasza:
a héten csinálok képet és feltöltöm(mondjuk mondhatnátok egy képfeltöltő oldalt ahova egyszerű feltölteni)
2012. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
www.kepfeltoltes.hu :)
2012. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:

Csekkold Hannibált! Sosem súlyzózott!!! Csak saját testsúly!

Bár nem szó szerint 'fegyencedzés' de alapjaiban hasonló amit csinál! http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=Zk9jp9rJ3Ss&feature=fvwp

2012. okt. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 dirtboy ***** válasza:

ma 12:57

lehet hogy egy koxos csávó nem épen jó példa

2012. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!