Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kíváncsi lennék hogy fegyenced...

Kíváncsi lennék hogy fegyencedzéssel mekkora izomzatot lehet kialakítani? Írnának magukról és linkelnének magukról képet és/vagy leírnák paramétereiket olyanok akik fegyencedzés alapján edzenek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 11:07
1 2 3 4
 11/40 dirtboy ***** válasza:
69%

ma 15:14

szellemi fogyatékos ember társam,ha súlyt raksz magadra az már nem saját testsúlyos edzés okoska.

2012. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
De attól még fegyencedzéses gyakorlat és ne nevezz fogyatékosnak mert sehol se irtam csak saját testsúlyt hanem saját+súlyt és te azon röhögtél igy kettőnk közül inkább te vagy a retardált mert szöveget értelmezni nem tudsz
2012. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 dirtboy ***** válasza:

te nem tudsz szöveg értelmezni mert már a kérdező kérdésénél meg buktál mert most ismerted be hogy nem is arra válaszoltál.

gondolok itt /mert sehol se irtam csak saját testsúlyt hanem saját+súlyt/

olvasd el szerintem a kérdező kérdését még egyszer aztán arra írj választ légy oly szíves.

2012. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Meg hogy raksz 70-80 kilót magadra okoska? Hátizsákban mi? Meg mért engem írsz, hogy olyan izmos? Sőt kétszer olyan izmos lehet valaki fegyenccel mint én. Írd ezt! Ha már lúd, legyen kövér. Sőt Coleman-nál és Cutler-nél is izmosabbak a fegyencesek nem?? Vagy mégsem? akkor miről beszélnünk okoska??
2012. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
6#-os válaszoló! Hogy táplálkozol? Testépítő módra?
2012. szept. 29. 15:46
 16/40 A kérdező kommentje:
montez dirtboy és ellenségetek névetelen, lécci privátba veszekedjetek ne itt mert nem fogok választ kapni, és a vitátokra fognak írni! kösz
2012. szept. 29. 15:48
 17/40 anonim ***** válasza:
miért? már választ kaptál. Azt írták, hogy akkora lehetsz mint én. Na rólam meg van kép felrakva egy pár kérdéshez. Szóval akkora lehetsz fegyenccel, mit én. Ez szerintem jó válasz nem?
2012. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 lee12 ***** válasza:
89%

fegyencedzéssel sokkal többre mész

most abban mi a jó ha olyan vagy mint egy kétajtós szekrény?

fegyencedzéssel hatalmas erőre teszel szert ami hasznos az életben is(például szerintem a nagy kondizós kigyúrt csávók láb nélkül egy kötélre nem tudnak felmászni mig te pár másodperc alatt már a tetején is leszel

meg gyorsabbak lesznek az izmaid és nem is annyira kötöttek

de ha te nagy és fölösleges izmokat akarsz magadra pakolni akkor irány a kondi

2012. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Ezek nem használható érvek. Mindenki azt a módszert választja, ami a saját értékrendje szerint a legmegfelelőbb.


Én a csajok és magam miatt akarok egy esztétikus testet, tök mindegy, tudok-e kötélre mászni, vagy sem.


Neked az a fontos, hogy kötélre mássz, ezért fegyencedzést csinálsz. Ettől még nem kell fikázni a másikat.

2012. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Én testépítő létemre simán felmászok csak karból a kötélre, szóval jó nagy hülyeségeket írt le lee gyerek is.:)
2012. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!