Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb. mennyi idő alatt tudok...

Molnár Richárd kérdése:

Kb. mennyi idő alatt tudok elérni egy ilyen alakot, heti háromszori "fegyencedzéssel"?

Figyelt kérdés

(A testalkat típusom egyezik, én is mezomorf vagyok)

[link]


2012. aug. 4. 09:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
egy év
2012. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

fegyencedzéssel soha nem lesz ilyen alakod

ehhez súlyzós edzés kell és vin diesel kokszolt is

2012. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ezaz, ilyet fegyenccel sosem érsz el. Ha rendesen súlyzózol akkor sem valószínű hogy naturálban eléred, hacsak nem vagy csodagyerek.
2012. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 dirtboy ***** válasza:
soha
2012. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nem fog menni.

a magasságom azonos vele,3 év konditermi edzéssel,heti 4x,tömegnövelő étrenddel lettem 94 kiló.

a csóka meg 98kiló és a testzsírja sem magas.

szóval ha indulsz mondjuk 70 kilóról és minden adott,akkor konditermi edzéssel kb 5év.

fegyenccel ez nem fog menni.

főleg nem heti 3 edzéssel.

2012. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

13 éve edzek kisebb nagyobb kihagyásokkal. Nem vagyok testépítő pusztán az erőnlét miatt edzek. 105 kiló vagyok. Elmondanám hogy én a fegyencedzésben vagy pusztán a saját testsúlyos edzésben soha nem hittem. De aztán adtam neki egy esélyt mert annyi jót hallottam róla. 2 hónapja csinálom és a hatás döbbenetes. Kezdjük ott hogy kiderült attól hogy mázsákat emelgetek még nem vagyok erős minden területen.

Főleg az alkarom/kezem.

Az első edzés után olyan izomlázam lett amit évek óta nem éreztem. (fekvőtámasz kézenállásban)

A hátamon olyan izomdudorok jelentek meg amiről eddig csak álmodtam. Biztos el lehet érni súlyzókkal is , de otthon, ingyen , alig 1 órás edzéssel? Nem túlzok. Vagy én vagyok genetikailag ilyen beállítottságú vagy tényleg ennyire bevált a módszer.

A másik ami tetszik benne hogy tudom uralni a testem. Már ki sem nyitom a kiskaput ha be akarok menni. Egyszerűen hanyag eleganciával átrepülöm.

Ha valakivel kezet fogok az bekönnyezik ha én úgy akarom :)

A hasamon van egy kevés felesleg. Soha nem tudtam vele mit kezdeni, most viszont úgy tűnik el mintha ott sem lett volna.

Nem mondom azt hogy aki alapból vékony testalkatú abból Vin Dieselhez hasonló testű embert lesz, de aki alapból "húsos" típus az le is alázhatja.

2012. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én előtte fél évig jártam kondiba, de abba kellett hagynom bizonyos okok miatt és gondoltam belevetem magam ebbe, csak nem tudtam, hogy használ-e, de ezek szerint nagyon is :)
2012. aug. 5. 14:58
 8/17 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy nekem volt hozzá alap, de ez az alap évek óta nem változott. Ahhoz hogy változtassak rajta terembe kellett volna járnom ami a munkám stb miatt nem fért volna bele. Otthon meg nem volt olyan felszerelésem amivel rá tudtam volna állni egyes izomcsoportokra. A lényeg hogy én nem a tömeg miatt csinálom már. Nem is érdekel. (ez nem is arra való ) Sokkal erősebnek érzem magam és tudom hogy az is vagyok. Jobbak a reflexeim nem vagyok egy nagy lassú melák. És ez még csak a kezdet. 2 hónap az semmi. Majd egy év múlva lehetne nagyobb eredményeket felmutatni.
2012. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A fegyencedzés működik olyan formában hogy erősebbé tesz és szálkásít, tehát fogyaszt. De olyan mint a képen a csávó csak saját súlyos edzéssel nem leszel.
2012. aug. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Na ők se a konditól lettek ilyenek :D http://www.youtube.com/watch?v=6vW07ut0cKU

Megnézném hogy egy kondis hülyegyerek, hogy csinál meg ilyeneket ;DD

2012. aug. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!