Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb. mennyi idő alatt tudok...

Molnár Richárd kérdése:

Kb. mennyi idő alatt tudok elérni egy ilyen alakot, heti háromszori "fegyencedzéssel"?

Figyelt kérdés

(A testalkat típusom egyezik, én is mezomorf vagyok)

[link]


2012. aug. 4. 09:58
1 2
 11/17 dirtboy ***** válasza:

ma 00:38

szerintem a kondis hülye gyerekeket más érdekli,szerintem az ilyet magasról lesz arják.

2012. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
És ezek mégis erősebbek, mint a kondisok többsége, pl. egy ismerősöm, aki 200 kilót kinyom fekve, de 5 fekvőt nem bír lenyomni :)
2012. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 dirtboy ***** válasza:

persze valószínű hogy nem bír 5fekvőt lenyomni.

etessél mást ne engem.

egyébként meg mi az hogy kondisok?

nem mindenki ugyan azért jár konditerembe,nem mindenki ugyan azt csinálja konditerembe.

nem kéne így általánosítani hogy kondisok.

az meg hogy ők több fekvőt bírnak megcsinálni egy gyakorlat amiben jobbak.

erre meg azt mondom hogy viszont egy testépítő pl nagyobb súllyal bír guggolni.

na ez meg egy másik gyakorlat.

az állás 1:1

2012. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Igen, viszont ha az egészségesebb módot nézzük, a calisthenics sokkal jobb, ráadásul tényleg nincs természet ellene súlyokkal terhelve a test, ami azért sokat számít. És azért írtam h a kondisok TÖBBSÉGE, mert az kondis aki a kondiba jár,de tudom hogy nem mind ugyan olyan.
2012. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A fegyencedzés az nagyon szép dolog, de nem fogsz vele tömegnövelni annyira, mert nem igazán arra való. Vagy 5 évig csinálhatod, de akkor sem lesz tőle vin diesel alakod. Ez a fajta edzés inkább relatív erőt ad, állóképességet, de nem igazán nőnél tőle. Meg persze ahhoz is kéne egy normális étrend. Én azt ajánlom menj kondiba és mellette mehet a fegyenc is. Úgy lenne a tökéletes, közben vezethetnél naplót is.
2012. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Fiúk! Előbb el kell olvasni a könyvet/könyveket, kipróbálni, aztán lehet mondani hogy jó vagy sem. Ami benne van azt elhinni nem kötelező.

Egyébként egyszerűbb és érthetőbb a szöveg mint egy testépítésről szóló könyv. Tehát nem lesznek benne olyan kifejezések, anyag-hatás összekapcsolások amiket elolvasol és úgy vagy vele hogy megérted, de valójában fingod sincs hogy mit jelent.

Testi adottság illetve kitartás kérdése mennyire és mivé fogsz fejlődni.

2012. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Értem!
2012. aug. 23. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!