Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kíváncsi lennék hogy fegyenced...

Kíváncsi lennék hogy fegyencedzéssel mekkora izomzatot lehet kialakítani? Írnának magukról és linkelnének magukról képet és/vagy leírnák paramétereiket olyanok akik fegyencedzés alapján edzenek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 11:07
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
27%
Ugyanakkorát mint testépítéssel, itt is tudod növelni a gyakorlat nehézségét úgy hogy súlyt raksz magadra és kb minden gyakorlatnak van egy gépmentes alternatívája
2012. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 dirtboy ***** válasza:
5%

/Ugyanakkorát mint testépítéssel/


hahaha

2012. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
38%

Az első válasz az vicckategória.:)

Fele akkora sem leszel saját testsúlyos edzéssel.

2012. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
30%

Tegyük fel, hogy a kondizós és a fegyencedző megfelelő táplálkozást követ, és egyik sem kokszol.


Naturálként senki nem tud csodát felmutatni a súlyzós edzéstől sem.


És most rátérek a kérdésre. Egy szálkásítást saját súlyos edzéssel csináltam végig, mert féltem, hogy rajtam marad a súly a fekpadon. Kb. ugyanannyi izom maradt meg, mint súlyzós edzés + szálkásításnál.

Pár hónapig nyomtam fenntartó étkezést, tehát nem is tömegnövelő, nem is szálkásító. Ekkor ugyanúgy nem haladtam sehova saját súlyos edzéssel, mint súlyzós edzéssel.

Tömegnövelő étrend mellett az előbbit nem csináltam, súlyzózást igen, de mint írtam, naturálként senki ne várjon csodát.

2012. szept. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Másik ötletem, hogy a googlével példákat ne keress. A könyv szerzője, vagy más népszerű arcok elsősorban az eladásban érdekeltek, így sokkal eredményesebb, ha szteroidozik és súlyzózik, majd lefényképezkedik az ellipszis trénerrel, hogy "4 hét alatt ilyen izmos lettem tőle".
2012. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Én vagy 3 éve csinálom. Magamnak állítottam össze az edzéstervet. 180cm/83kg vagyok szálkásan. 40es kar, ami szerintem nem rossz. De megálltam ezen a szinten, ennél tovább nem tudok fejlődni. Egyébként mellette futok, és ugrálókötelezek. Heti 3 edzéssel fent tudom tartani ezt a szintet, persze megfelelő táplálkozással.
2012. szept. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
A 6#-os válaszoló eredményét reálisnak tartom. 4#-es vagyok, 192/98 voltam szálkásítás kezdetekor, most 94, remélem, 85-nél lejjebb nem megyek, de utána kontrollált tömegeléssel visszaszedem, amit tudok. A hasizmaim kompozíciója 98 kilósan is látszott, de az nem volt szálkás, legalábbis ahhoz képest, ami most célom.
2012. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Dirtboy és montez okoskák irtam hogy sulyt raksz magadra nem csak a saját testsúlyod, am meg ismerek naturál nem kondis hanem trx/crossfites embereket akik szálkásan akkorák mint mondjuk montez és minden héten bebasznak és táplálkozásra is éppen figyelnek de mondjuk fehérjét se isznak
2012. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
0%
Ja persze, arc az van, tegyél ki magadról képet okoska.
2012. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Azt irtam benne hogy én, nem. Okoskát meg azért irtam mert ott volt a válaszomban hogy súlyt raksz magadra igy az is akármeddig növelhető de azt nem birtátok elolvasni
2012. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!