Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alacsonyabb testépítők, ti...

Alacsonyabb testépítők, ti nem vágytatok soha hogy magasabbak legyetek/ szerintetek nem néz ki jobban?

Figyelt kérdés

Persze tudom, szép fizikum minden magasság mellett jól néz ki (ezen már dolgozom) viszont kb. 174 cm vagyok és nagyon alacsonynak érzem magam, nőni meg nem tudom mennyit fogok már (16,5 vagyok, apám nem sokkal magasabb).. Szerintem kidolgozott test magasabban milliószor jobban néz ki :( Bocs, ha 'megsértettem' alacsonyabbakat, igazából én is az vagyok, szóval.. csak arra irányult a kérdésem hogy másnak is van-e ilyen irányú perverziója, vagy csak nekem?

Ha tehetnétek milyen magasak lennétek?


2012. szept. 24. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Én alacsonyabb vagyok és nem tudom miért de egyáltalán nem zavar és igazából sohasem zavart. Akiknél számított, hogy milyen magas vagyok azok ugye a barátnőim de szerencsére minden lány aki úgymond megtetszett alacsonyabb volt, lehet ez már reflexből jött, hogy azt ki is zártam kapásból aki magasabb, nem tudom. Igaz hátrány volt, de nem nagy, hogy 10centis magas sarkút nem tudtak felvenni ha velem voltak de hát nem haltak bele. :) Kicsit elkanyarodtam az eredeti kérdéstől.

Én örülök, hogy nem vagyok magas ugyanis a genetikám olyan szar hogy minden kg izomért vért kell izzadnom és így előny, hogy kisebb magasságra kevesebb izom is elég egy jó fizikumhoz. :)

2012. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esztétikusabb egy magasabb izmos test, de nagyon nehéz jól kidolgozni. Drágább, tovább tart, a hibák pedig jobban látszanak. Testépítésre 181/2 cm az ideál szerintem.
2012. szept. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én magas vagyok, 190 körül. De fejlődés szempontjából elég sok mindenben hátráltat. Anyagilag és esztétikailag is. Én 20 kilóval nehezebb vagyok egy 175 cm-es társamnál, mégis arányokban, centikben egy szinten vagyunk. Tehát többet kell költenem kajára. A másik, hogy amíg nem érsz el egy bizonyos szintet, addig(szerintem) idétlenül néz ki egy magas vékony ember. Egy 175 cm-es ember 70 kilóval nem feltűnően vékony, én viszont olyan voltam mint egy éhező afrikai. Most már lassan a 105kg felé közeledek, így már viszonylag jól érzem magam, de még mindig zavar, hogy nem tűnök olyan masszívnak, formásnak a hosszú végtagok miatt, mint egy 175 cm-es ember. Ha választanom kellett volna, olyan 182-3 cm-t mondtam volna :D
2012. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olvastam egy cikket amiben azt állapították meg hogy 176cm magasságnál lehet a legarányosabb testépítő fizikumot elérni, Ezt megerősíti számomra az hogy Flex Wheeler is pont annyi volt, akitől én arányosabb testépítőt még nem láttam.

Versenysúlya:95-100Kg között volt.

2012. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem is olyan 180-82 az ami már úgy teljesen ok.

Nuboja: Viszont ha még pár kilót felszedsz és vastagok lesznek a végtagjaid, igazi Monster leszel :D Kisebb magassággal ez sose érhető el..


Utolsó: Flexnek valóban baromi jó fizikuma van, de azért a koxolást hagyjuk meg nekik, naturálban jó ha elérte volna a 80pár kilót.

2012. szept. 25. 19:03
 6/7 poiu ***** válasza:

Szerintem az alacsonyabb testépítőket hendikep versenyen kéne indítani, annyival könnyebb a dolguk.

[link]

[link]


Pl. olyan tükrön át néznénk őket, ami megnyújtaná a testüket 185 cm-esre. Ha így is elég izmosak, nyerjenek.

A női kosárlabdás válogatottban kisebb eséllyel válogattok, ez igaz, de testépítő versenyen? Gyalázat, nem igazság. Nem beszélve az anyagiakról (protein g/tskg).

2012. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, ezt tudom én is.
2012. okt. 1. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!