Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés mellet mennyire jó...

Edzés mellet mennyire jó vitamin kombináció ez?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és elkezdtem edzeni, de mint mindenki más, szeretnék hamarabb fejlődni, de porozni meg hasonlókat nem akarok. Néha fáj a könyököm meg kicsit a térdem is és ezt a két vitamint akarom szedni, ez mennyire jó párosítás? vagy hasonló árban jobb vitamint tud valaki ajánlani?


Vitabolic

[link]


Calcium-Magnesium

[link]


Ez így ki fog hatni hogy ne fájjon a könyököm, vagy ahoz ízület javítót vegyek külön?



2012. szept. 22. 22:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én nem így tudtam, de okés.:)
2012. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem kell ezen csodálkozni hogy egyikőnk így tudja a másik úgy. Mindenhol hallani mindent. Tudod milyen az internet... én manapság arra álltam rá, hogy minimum 10 helyen nézek utána, és a ha tehetem akkor bevizsgáltatok mindent magamon. :)Az a biztos ami bennünk van, magunkhoz képest, más szervezetre nézve meg hiába vagyunk személyi edzők, vizsgálat nélkül pontos adatot úgysem tudunk adni. :)
2012. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én gyógyszeriparban dolgozom, fejlesztésen. A kollégáim orvosok és gyógyszerészek, ők szokták ezt mondani és konferencián is ezt hallottam. Most is megyek Siófokra csütörtökön az egyik legnagyobb gyógyszerészeti konferenciára. Na majd kérdezősködök picit, mert ebben akkor tévednek úgy látszik.:)
2012. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Óóóóh így már világos hogy miért annyi az annyi. Orvosok miatt. :) Lehet hogy csúnya amit most írok, és tisztelet a kivételnek, de amit az állam által tanulnak az orvosok ilyen téren, abból sok jó nem származik. :) Mivel a gyógyszerészet, az orvos....mind állami kézben van, és az államnak abból van bevétel ha az ember beteg, így nyilván nem fog olyan mennyiséget megadni amitől egészséges maradsz. :S Sajnos itt tartunk...
2012. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ebben egyetértek. Bevittem a multivitaminom, azt hitték megőrültem, mikor látták a mennyiségeket. De én meg élelmiszermérnökként tojok az ajánlásukra.
2012. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nah végre egy normális ember. :) Akkor ezek szerint te is átlátod az egészet. Csinálni kellene nekünk egy jó kis leleplező filmet. :D
2012. szept. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.. :D amugy most szedek c vitamint ilyen gyógyszerészetit, 120 kapszula van benne és 1 kapszulába 100 mg c vitamin található :D akkor abból ha beveszek reggel ebédkor este 1-et ugy már jó ?:D
2012. szept. 24. 19:31
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát ha normális hétköznapi tatás életet élsz akkor pont jó. :D
2012. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
jobb, de legyen inkább napi 1g C-vitamin.:)
2012. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
okéé. köszönöm
2012. szept. 29. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!