Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok, Fogyni...

17 éves fiú vagyok, Fogyni szeretnék, de nem birok mert akkor is eszek mikor nem vagyok éhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy nagy problémám. Nem vagyok kövér de nem vagyok megelégedve magammal. 17 éves fiú vagyok. 175 centi és 72 kg. Sokszor úgyérzem magamat mintha fel lennék puffadva. Azzal is baj van hogy akkor is eszek amikor nem kéne. Nem tudom miért, talán unalomból. Tudtok valamit ez ellen? Mit tegyek hogy a hurkáim eltűnjenek . kb 62-65 kiló szeretnék lenni. Segítsetek!!
2009. aug. 1. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor unatkozol menj el futni, vagy biciklizni vagy vegyél egy kondibérletet és járj el edzeni. Vagy íratkozz be valami sportfoglalkozásra( foci, kosár, vízilabda vagy amit akarsz.. ) Minden csak akaraterő kérdése! Legyen erőd megállni, hogy nem eszel állandóan. Ha nem megy először ragaszd tele a hűtőt vagy a konyhaszekrényt cetlikkel, hogy "ne egyél meg, igyis elég kövér vagy már" :D vagy ilyesmi :)
2009. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ki a hűtőre egy képet egy jótestű pasiról, és mellé tedd ki magadat. Ez talán elrettent attól, hogy kinyisd ok nélkül
2009. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

szia járj el kondozni a haverjaiddal vagy akár a csajoddal vagy magad.. az én pasim is 17 ő is a haverjaival ját kondozni... volt olyan hogy én is elmentem vele akkor kicsit olan csajos volt a hangolat mert a harvrjai csajai is ott voltak.. szolval jarj kondozni


14/L

2009. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
kondizni
2009. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de én nem szeretek eljárni a helyi gonditerembe, mert teli van izomagyúakkal, akik ráadásul bunkók is, meg tele van romával is. Amit sztem ti se szerettek :S
2009. aug. 1. 19:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Táplálkozz egészségesebben,és közben mozogj.A legegyszerűbb ha bringázással kezdesz,esetleg mehetsz futni is :-)

Vagy végezz otthon felüléseket,egyszerűbb gyakorlatokat.


Csináld úgy,hogy kezdetnek mindennap 50 felülés stb..De aztán nehogy azt tedd,hogy reggel csinálsz 10-et,aztán kajálsz,és délután megint 10-et,mert annak úgy sok értelme nincsen :-D


Egyél többször gyümölcsöt,joghurtot és kevésbé zsíros ételeket.Ha éhes vagy,akkor inkább zöldségeket,almát stb falatozz :-)


Hidd el,hogy könnyebbnek fogod magad érezni,nem lesz "olyan tohonya és puffadt vagyok" érzésed :-D


Igyál sok vízet,és kevés cukros üdítőt! Tényleg jobb lesz a közérzeted,elég pár nap és meglátod :-D


Néha én is puffadtnak érzem magam,olyankor átgondolom,hogy már megint mennyi mindent bezabáltam és ez nem tesz jót a testemnek :-P

2009. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi ezt kipróbálom :)
2009. aug. 3. 08:32
 8/8 anonim válasza:

Ha konditerembe nem akarsz járni, akkor menj el párszor úszni. Kezdd mondjuk 500 méterrel és folyamatosan emeld az adagot. Tök jól megmozgatja egy csomó izmodat és egész könnyen lehet tőle fogyni.


Az én tapasztalatom az, hogy úszás után mindig fitt vagyok és vidám, ráadásul tök hamar látszik az eredmény, kellemesebb a közérzetem és ez arra ösztönöz, hogy ne hagyjam abba. Csak elkezdeni nehéz... :)


Egyébként én is azt tudom javasolni, hogy ha úgy érzed, enned kell, ne nem tudom én milyen kaját vagy ropogtatnivalót, édességet rágcsálj, hanem barackot és ehhez hasonló fincsi gyümölcsöket egyél.

2009. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!