Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeptemberik le birok fogyni...

Szeptemberik le birok fogyni ezzel az edzéstervel?

Figyelt kérdés
185cm vagyok és kb 93kg de mindig ingadozik! Már pár napja minden este le futok 1.5-2 km-t (tudom nem sok) utána cgiánykerkezek kézenállok nyújtok meg ilyen hasonlókat úgymond Parkour alapokat! Pár hónapja parkourozok jól haladok meg minden csak ugy gondoltam kicsit ideje jobban fejleszteni! De nem annyira az a zsíros kocka vagyok hanem elég izmos alkat!
2010. júl. 18. 01:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Szeptemberig
2010. júl. 18. 01:18
 2/11 anonim ***** válasza:

Izmos vagy és le akarsz fogyni?Egyél kevés fehérjét és ne eddzél.Biztosan le fogsz fogyni

Ha zsírból akarsz lefogyni akkor kardió és magas fehérje és alacsony ch bevitel

2010. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Izmos vagyok de zsír is van rajtam vagyis háj! Mi az a kardió?
2010. júl. 18. 13:18
 4/11 anonim ***** válasza:
fussál biciklizzél másszál hegyet tök mind1 csak nagyon intenzív legyen
2010. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Tokeletes valaszt kaptal kedves kerdezo!!
2010. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. nem távolságot kell futni hanem időtartamot

2. minimum 30perc, de inkább 45-60perc

3. héten 5 nap, vagy akár minden második nap, a heti 3 óra mozgás összeségében legyen meg

4. a mozgásnak olyan intenzívnek kell lennie, hogy egy bizonyos tartományba tudd tartani a pulzusod a mozgás ideje alatt (cigánykerekezés meg ilyen majomkodás szart sem ér)


belinkelhetném neked a pulzus táblázatot ami leírja kor szerint mekkora az a tartomány, de mivel azt sem tudod mi az a kardió, nem fárasztom magam...

2010. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Így van.Ez a "zsírégető pulzustartomány"Az intenzitás a leglényegesebb.No meg a táplálkozás.De hízásnak diétának is a kaja az alapja
2010. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jól van lehet hogy tudom mi az a kardió csak nálunk másképp mondják én nem vagyok tiszta magyar és nem is vagyok magyarországi! át vettem az itteni nyelvet pár szóvan! De attól örülnék ha belinkelnéd! De nem kell ha nem akarod! Kösz!
2010. júl. 20. 18:27
 9/11 anonim ***** válasza:

"Létezik egy úgynevezett zsírégető pulzustartomány, melyet bárki egyszerűen kiszámolhat magának. Az első teendő, hogy 220-ból kivonja az életkorát, így megkapja a maximális pulzusát. A zsírégető pulzustartomány körülbelül a maximális pulzus 60-70 százaléka. Lássunk egy példát, hogy érthetőbb legyen. Egy 35 éves nő maximális pulzusa 220-35=185, a zsírégető pulzustartománya (185x0,6) és (185x0,7) között, azaz 111 és 129,5 bpm (a pulzus mértékegysége) között van."



google a barátod

2010. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de a cigánykereket azért csinálom mert a fogyókúrával az a célom hoy utána könnyebb legyen a parkour! szóval...
2010. júl. 20. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!