Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb termogenetiku...

Melyik a legjobb termogenetikus zsírégető ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]

Full Burn, ClenBurexin, Adipokill, vagy esetleg más.

(ne a legdrágábbat)



2012. szept. 20. 23:50
 1/10 dirtboy ***** válasza:

adipokill vagy perfect fatloss


keringési zavaroknál hanyag a téma

2012. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Full Burn-ben ugyanez megvan csak olcsóbban. Szóval azt már kilőttem. Esetleg valami más javaslat?
2012. szept. 21. 00:01
 3/10 dirtboy ***** válasza:

mi van meg a full burn ben?

a full burn nem ugyan olyan mint a perfect fatloss.

nézd meg az összetevőket meg a mennyiségeket is.

2012. szept. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Garcinia cambogia extract igaz a duplája, l-karnitin több fajta vas benne, de a többi mind ugyanaz. Az ára viszont több, mint a duplája, szóval vehetek 2dobozzal az 1 helyet. Mivel a full-ban 3 kapszula az 1adag, fatlossban pedig 4.
2012. szept. 21. 00:14
 5/10 dirtboy ***** válasza:

teljesen mindegy hogy hány kapszula 1 adag,az adag számát kell nézni és az mind a kettőnél 30.

az összetevők mennyisége pedig erre a 30ra vonatkozik nem pedig minden egyes kapszulára.


igen lehet hogy az osszetevők egy része meg egyezik mg ban is de tudod nem mind ugyan olyan szerepű és zsírégető hatású hogy úgy mondjam.

ami a legerősebb hatóanyag benne az nem a koffein meg nem az L tirozin hanem a Garcinia cambogia,és pont ez az ami a fatlossban kétszer akkora mennyiségben van jelen.

2012. szept. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor te vegyél fatlosst dirtboy! Scitec amúgy sem valami... Nekem túl divatos.
2012. szept. 21. 22:57
 7/10 dirtboy ***** válasza:

én nem veszek fatlosst mert nincs rá szükségem ha lenne akkor vennék.

scitec ide vagy oda az össze tevők nem rosszak.


szívesen válaszoltam szántam rád az időmet mindig öröm ilyen hálás kérdezőnek válaszolni.

ha meg ennyire mész a fejed után akkor meg mi a f asznak kérdezel.

az ilyet sosem értettem.

2012. szept. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, de nem tünik jó lépésnek, amit írtál. Sajnos nem vet fel anyira a pénz, hogy kidobjam valamire, mert csak scitec és ugyanaz megvan fél áron, csak valami a fele benne. Hát ha dupla annyit megvehetek ugyanannyiért akkor nem lesz már a fele, hanem ugyan annyi Garcinia cambogia, de a többiböl a dupláját kapom. Különben ma rájöttem, hogy annyi garcinia cambogiát szaporíthatok, amennyit nem szégyellek.
2012. szept. 22. 03:37
 9/10 dirtboy ***** válasza:

igazad van,most megnéztem és egy elírás miatt nem vettem észre.

én a 180caps osat néztem és ahhoz az volt írva hogy 30 adag,én ehhez a 30 adaghoz viszonyítottam de ez elírás mert azt írja hogy 3 caps egy adag.

tehát akkor a 180as nem lehet 30 adagos hanem 60 adagos.

így már mindjárt más természetesen.

ha a nagyot veszed akkor szerintem 4caps osával szedd,én úgy szedném.

de ha vannak keringési zavaraid /magas vérnyomás,visszér stb./ akkor nem szedd.

egyébként is le lehet fogyni termogén zsírégető nélkül is ha meg még kizáró ok is van akkor pláne nem éri meg.

este ne szedd ha aludni is akarsz.

emelet fehérjebevitel remélem meg van.

2012. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudtam én, hogy valami ilyesmi van a dologban. Nem vagyok kövér csak a lábam főleg elől, és kicsit az alsóhason van még egy pici. Gondoltam egy újjabb fázisba viszem a szálkásítást, és elősször az életben veszek egy zsírégetőt. Fehérje rendbe van.
2012. szept. 22. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!