Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alak/láb formálása?

Alak/láb formálása?

Figyelt kérdés

Nos elég hülye kérdés lesz készüljetek fel :D

Nekem az a problémám, hogy a lábamat szeretném valahogy formálni. Nem akarok fogyni (elég öntelten hangzik tudom..) de semmimmel sincs bajom csak a combommal és a vádlimmal. Ezeken szeretnék valahogy formálni úgy, hogy a többi "részem" maradjon meg vagy hogymondjam :) (cici meg hátsó nagyjából). Ezen hogy tudnék segíteni?

Izmosabb lábakat szeretnék nyár óta futok és biciklizek de lehet, hogy ez kevés? Bár nem hinném ha fehérjével rásegítenék azzal többet érnék el...vagy igen?

Ne nézzetek hülyének csak most ebben a percben jutottam el odáig hogy ezt egyáltalán le merem írni :)


2012. szept. 20. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Izmosabb lábakhoz súlyzós edzés is kellene: guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás. Mehet több fehérje és összetett szénhidrát is.
2012. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2012. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!