Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin Monohidrát kúrával...

Kreatin Monohidrát kúrával kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Hány g-t kell bevinni a feltötési időszakban ( 5nap?) és a szinten tartásnál is mennyi kell belőle és azt is ,hogyan osszam majd el??

#kreatin.edzés.kondi.sport
2012. szept. 18. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt megtalálod a mennyiségeket:

[link]


Oszd el kb 5g-os adagokra és 1g kreatinhoz kell 1dl víz.

Edzés utáni turmixba mehet egy adag, mert ott van gyors ch is, máskor pedig kaja előtt menjen 15-20 perccel.

2012. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kreatin szedésénél figyelembe kell venni, hogy töltési vagy szintentartási fázisisok vannak. Bár megjegyzem az újabb kreatin kötések révén a szakik már elegendőnek tartanak 3g/nap adagot és minden sportban. De vissza a sima monohidráthoz.


1-3nap(töltés) 0,3g x ttkg

4-6nap(töltés) 0,15g x ttkg

7. naptól (szintentartás) 0,075g x ttkg


Amire figyelni kell!

- 10g-nál nagyobb mennyiséget egyszerre ne használj!

- Nagy mennyiségű folyadék szükséges (1g creatin = 1dl víz, gyümölcslé)!

- Minden esetben edzést követően használd!

- Amennyiben napi több adagot kell bevinned (feltöltés), akkor szénhidrátos étkezésed előtt negyed órával!

- 3-4 hónapos szedés után tarts 1 hónap pihenőt!

2012. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. válaszoló írt pár marhaságot. Amit linkeltem ott megtalálható, amit írt, csak ő pár dolgot megvariált, és hülyeség lett a vége. Pl. a kreatint lehet edzés előtt is fogyasztani, nemcsak kizárólag edzés után. Google barátod. Aztán nem kell 4 hónapig szedni, 40 nap elég, utána hozzászokik a szervezet, és nem muszáj hónapokat kihagyni utána. Gyümölcslével is lehet keverni, csak ne bolti szarokkal, meg nem értem, miért ezt írta, miért kell bonyolítani.
2012. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, azt kihagytam, azt írta a 3. válaszoló, hogy 1 g kreatinra 1 deci folyadék.... Akkor 10grammra igyon 1 litert???
2012. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem. 5g-os adagokra kell elosztani és tényleg így van a legtöbb ajánlás, hogy 1g ktreatinhoz 1dl víz kell.

40-50 napos kúra szerintem is elég. Vagy gyors ch-val menjen (edzés után), vagy kaja előtt 15-20 perccel.

2012. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valamiért sehonnan sem tudtam kibogarászni.Szinten tartáskor napi hány g-m kell belőle?
2012. szept. 19. 16:13
 8/9 anonim ***** válasza:
szintentartáshoz 0,075*testtömeg, tehát ha pl 60kg vagy, akkor 0,075x60=4,5g. De nyomj nyugodtan 5-7 grammot/nap.
2012. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!

és még így utoljára nem tudnál egy tippet adni,hogyan lehet ilyen keveset könnyen kimérni?:D

2012. szept. 19. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!