Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan néz ki egy mell-edzésed?

Éndzsöl kérdése:

Hogyan néz ki egy mell-edzésed?

Figyelt kérdés
Sorozatszámmal, ismétlésszámmal együtt, vagy ha van valami spéci technikád! :) Egyrészt érdekel, másrészt szeretnék kicsit böngészni, hátha ráakadok valami ihletre, jó ötletre. Persze ha nem titok... ;)
2012. szept. 17. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincsenek csodatervek.:) mindig varálom, kezdek mondjuk egyik héten sima padon kétkezes súllyal, majd utána döntött padon egykezes nyomás, tárogatás, majd vagy tolódzkodás vagy áthúzás.

Másik héten ferde pados nyomással kezdem, majd sima padon nyomás, tárogatás döntött padon és vagy tolódzkodás vagy áthúzás. Szóval varálás megy.:)

2012. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fekvenyomás 4 * 4-6 erőltetett lassú ismétlés

Tolódzkodás sullyal. 4 * 4-6 erőltetett lassú ismétlés

Sok pihenő, a legnagyobb sullyal amit elbírsz, viszont havonta érdemes lecserélni az edzést nagyobb/kisebb intenzitásúra

2012. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Múlt hónapban pl fekvenyomás kézisúlyzóval pozitivba 40-30-20-10-10 ismétlés majd fekvenyomás kézisúlyzoval vízszintesen 10-10-20-30-40

És ezzel szinizmot nőttem pedig sztem kevesebb kalóriàt ettem mint kellene

2012. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fekvenyomás,35fokos padon,csigán áthúzás,tárogatás gépen,és gépel előre nyomás
2012. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdem ferdepados nyomással 4x8

Utána sima pados fekvenyomás 4x8

Utána tárogatás kézisúlyzókkal 4x10

Utána tolódzkodás, összesen 50, sorozatokra szétszedve, ahogy megy.

Ha jó napom van, a végére egy kis csigás keresztezést beiktatok, valami mesésen bedurrant :)

2012. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!