Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Étrend nélkül meddig lehet...

Étrend nélkül meddig lehet fejlődni igazából?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csontig rágott kérdés, de: 17 éves vagyok, és egyelőre még itthon élek. Nem vagyok egy vékony testalkat, korábban sok sportot űztem, szóval egy jó formám van, és erőnlétem. Szeretnék edzőterembe járni, végigolvastam róla minden infót, amit találtam, és tudom, hogy a jó eredményekhez étrend kell, fehérje, ch, stb.

Elhiszem hogy így van, de sajnos most nem állok úgy, hogy egy jó étrendet tudjak tartani, sok másra kell a pénz. (nem elbulizom, vagy elcigizem)


Itthon mindig van bőven kaja, hús szinte minden nap, valamilyen körettel, de ez szerintem messze nemjó a kondihoz.

Szerintetek így lehet valami értelme?


Köszi a válaszokat! :)



2012. szept. 16. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet megtippelni, mert genetikafüggő. Tehát van aki évekig fejlődik sz@r étrenddel is, valaki pedig gyorsan beáll egy kisebb szintre vagy többet eszik nem megfelelő kajákból és csak zsírt szed fel.
2012. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!