Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki megtervezett étrend nélkül is tud fejlődni, izmosodni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis lehet egy szintig fejlődni és vannak jó genetikájú emberek.
2012. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Montez: Milyen az a bizonyos szint? Milyen alkat? Gondolom egyénileg eltérő, de úgy átlagosan kérdezném. Esetleg valami képet is linkelhetsz. Azért kérdezem, hogy tudjam mire számítsak majd. Köszi!
2012. júl. 31. 21:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert olyan a genetikája. Például mezomorf testalkatú. Nekem is van egy ismerősöm akinek olyan a testalkata, hogy alapból olyan mintha kondizna. Pedig nem kondizik.
2012. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet így meghatározni, mert tényleg óriási különbségek vannak genetikában, és nem szeretnék ezzel nagy vitát generálni. Majd meglátod, hogy mire jutsz étrend nélkül és ha nem felel meg, akkor összedobsz egyet. És akkor fogsz meglepődni, hogy mennyit számít.
2012. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy véletlenül pont úgy eszik, ahogy kell.
2012. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos még sulizok, ezért menzán étkezem, és nem futja étrendre. Utána olvastam már, és tudom mire lenne szükségem, de hát majd idővel. Erősödni így is fogok nem?
2012. júl. 31. 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így is erősödsz.
2012. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csirke,banán,rízs,tojás... egyél
2012. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lee12 ***** válasza:
drága ember, van akinek nemtelik minden nap húsra meg minden ilyesmire
2012. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!