Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 hét alatt ha minden nap...

1 hét alatt ha minden nap sportolok másfél vagy két órát menyit tudok lefogyni?

Figyelt kérdés

10 kg-ot szeretnék lefogyni de tudok várni...

menyi idő kell hozzá?

valaki tud segíteni!!!???


2012. szept. 15. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Körülbelül 0.85324234321414 kg-ot tudsz lefogyni, mindenkinél így van, hisz mindenkinek ugyan olyan a genetikája, és mindenki pont ugyan arról a helyről akar lefogyni, Természetesen mindenki ugyan azt fog sportolni, tehát ha sétálsz napi 5 percet, vagy futsz egy órát, az ugyan olyan.


Egyéb hülye kérdések? A sport alatt áruld már el mit értesz...

2012. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Étrendtől függ. Jól belőtt szálkásító diétával heti 0,5-1 kg-ot adhatsz le és ez is az egészséges ütem. Heti 1kg-nál nagyobb fogyási ütem esetén izomból is sokat veszítesz.
2012. szept. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm az utolsó válaszolónak.

az első válaszolónak: elöször ez nem volt hülye kérdés jogos volt, camúgy minden nap sportolok péntekenként rumbára járok hétvégenként futok néptáncra járok jártam fitneszre és hip hopra

volt amikor 3 nap alat 2kg fogytam

de kösz

2012. szept. 16. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!